مواد اولیه دارویی و پزشکی, مواد اولیه شیمیایی

فروش آمبرلیت

وارد کننده آمبرلیت | بازرگانی رامش نژاد

فروش آمبرلیت   در بسته های 25 کیلوگرمی با  به دلیل مصارف بالای آن بسیار انجام می شود. این ماده یک رزین تبادل یونی یک رزین تبادل کاتیونی با عیار هسته ای، درشت متخلخل و قوی برای کاربرد های تصفیه آب در صنعت انرژی هسته ای است. این ماده به طور خاص برای استفاده در حلقه ‌های هسته‌ ای طراحی شده است که در آن بالاترین خلوص و پایداری رزین مورد نیاز است. در جایی که رزین “طبق عرضه” باید حداقل آلودگی یونی و غیر یونی داشته باشد، این ماده استفاده می شود. این استاندارد های بالای خلوص رزین، کارخانه ‌ها را قادر می‌ سازد تا به تولید مطمئن و ایمن دست یابند و در عین حال نیاز به تعمیر و نگهداری تجهیزات را کاهش داده و تأثیر قطع‌ های برنامه ‌ریزی نشده را به حداقل می‌ رسانند. در ادامه از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی این ماده خواهیم پرداخت.

فروش عمده آمبرلیت

برای اطلاع از نحوه خرید و قیمت رزین آمبرلیت با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

فروش آمبرلیت | بازرگانی رامش نژاد
فروش آمبرلیت | بازرگانی رامش نژاد

آمبرلیت چیست؟

آمبرلیت (Amberlite) یک ماده شیمیایی است که از خانواده رزین ‌های مورد استفاده در صنایع مختلف می ‌باشد. شایان ذکر است قیمت رزین آمبرلیت به عوالم بسیاری بستگی دارد. این مواد شیمیایی در مخازن تصفیه ‌آب، داروسازی، تولید کاغذ و مقوا، مواد شوینده، ماشین ‌آلات صنعتی، پایانه‌های بنزینی و بسیاری موارد دیگر، به کار می ‌رود. فروش آمبرلیت به دلیل مصارف بالایی که دارد بسیار انجام می شود. همچنین خرید آمبرلیت از این مجموعه بسیار به صرفه می باشد. در زیر برخی از خصوصیات و کاربرد های ماده شیمیایی آمبرلیت شرح داده شده است.

 1. پایداری شیمیایی: ماده آمبرلیت از نظر شیمیایی پایدار ‌می‌باشد و در برابر تغییرات شیمیایی و فیزیکی محیط مقاوم است
 2. خواص جذب آب: آمبرلیت به عنوان یک محصول جاذب آب و به کار می‌ رود تا مواد غافلگیر کننده و زیستی مورد استفاده را حذف کند.
 1. خواص کاتیونی: این ماده یک جاذب کاتیونی قوی است و به منظور خارج کردن یون‌های منفی یا آلوده کننده به کار می‌رود.
 2. خواص آنیونی: آمبرلیت به عنوان یک جاذب آنیونی مفید برای حذف کردن یون‌ های مثبت است.
 3.  تاثیر در کنترل pH: این ماده به عنوان یک جذب کننده دوم کنترل pH به کار می ‌رود. شایان ذکر است، فروش آمبرلیت با بهترین کیفیت و قیمت در این مجموعه انجام می شود. 
 4. کاربرد های در تصفیه آب و فاضلاب: آمبرلیت برای تصفیه آب مورد استفاده قرار می‌گیرد و در فرآیند های جداسازی یون‌های منفی و مثبت همچنین با استفاده از شوینده ‌ها مورد استفاده قرار می ‌گیرد. همچنین این موارد می توانند در قیمت رزین آمبرلیت تاثیر گذار باشند.
 5. عامل جذب آلاینده ‌های زیستی: آمبرلیت به صورت خوراکی نیز مورد استفاده قرار می ‌گیرد و به عنوان یک جاذب برای انواع آلاینده‌ های زیستی مانند مایکوتوکسین و کروم هندسی استفاده می‌ شود.

کاربرد خرید آمبرلیت

ماده آمبرلیت یک ماده شیمیایی با خواص فیزیکی و شیمیایی متنوع است که در برخی محصولات آرایشی و پوستی به عنوان ماده حفظ حالت، ضد التهابی و ضد آکنه استفاده می ‌شود. به عنوان مثال، در کرم ‌های ضد آکنه، پاک کننده‌ های صورت، کرم‌ های ضد چروک و کرم‌ های ضد التهابی، پودر آمبرلیت به عنوان یک ماده فعال استفاده می ‌شود. همچنین، این ماده شیمیایی به عنوان کاتالیست در برخی واکنش ‌های شیمیایی نیز کاربرد دارد. فروش آمبرلیت با بهترین کیفیت و قیمت در ایین مجموعه انجام می پذیرد.

به عنوان مثال، در تولید پلی استر، پلی کربنات و پلی یورتان، آمبرلیت به عنوان یک کاتالیست استفاده می ‌شود. همچنین، در تولید رنگ ‌های مصنوعی، آمبرلیت به عنوان یک کاتالیست استفاده می ‌شود. قیمت رزین آمبرلیت به عوامل بسیاری همچون نوع آن نیز بستگی دارد. در کل، پودر آمبرلیت یک ماده شیمیایی با کاربرد های متعدد است که در صنایع مختلف به کار می‌ رود.

خواص فیزیکی و شیمیایی آمبرلیت

آمبرلیت یک ماده شیمیایی با خواص فیزیکی و شیمیایی متنوع است. شایان ذکر است، فروش آمبرلیت با بهترین کیفیت و قیمت در این مجموعه انجام می پذیرد. همچنین شما کاربر عزیز می توانید خرید آمبرلیت خود را از این مجموعه انجام دهید. در ادامه به برخی از این خواص پرداخته شده است:

 • رنگ: پودر آمبرلیت سفید است.
 • بو: آمبرلیت بدون بو است.
 • دمای ذوب: دمای ذوب آمبرلیت ۲۱۸-۲۲۰ درجه سلسیوس است.
 • حلالیت: آمبرلیت در آب و الکل قابل حل است.
 • پایداری: در pH بالا، آمبرلیت پایدار است.

خواص شیمیایی

 • فرمول شیمیایی: فرمول شیمیایی آمبرلیت C11H12N2O2S است.
 • وزن مولکولی: وزن مولکولی آمبرلیت ۲۴۸.۳ g/mol است.
 •  خواص کاتالیستی: آمبرلیت به عنوان کاتالیست در برخی واکنش‌های شیمیایی مورد استفاده قرار می ‌گیرد. همچنین این خواص در قیمت رزین آمبرلیت بسیار تاثیر گذار هستند.
 • خواص ضد باکتریایی: آمبرلیت خاصیت ضد باکتریایی دارد و در برخی محصولات آرایشی به عنوان ماده حفظ حالت استفاده می ‌شود. همچنین تمام این خواص در فروش آمبرلیت تاثیر گذار هستند.
 • خواص ضد التهابی: آمبرلیت در برخی محصولات پوستی به عنوان ماده ضد التهابی استفاده می ‌شود. 
 • خواص ضد آکنه: آمبرلیت در برخی محصولات پوستی به عنوان ماده ضد آکنه استفاده می‌ شود.

آمبرلیت یک ماده شیمیایی با خواص فیزیکی و شیمیایی متنوع است که در برخی محصولات آرایشی و پوستی به عنوان ماده حفظ حالت، ضد التهابی و ضد آکنه استفاده می‌شود. فروش آمبرلیت در این مجموعه انجام می شود. همچنین، این ماده شیمیایی به عنوان کاتالیست در برخی واکنش‌های شیمیایی نیز کاربرد دارد. در آخر خرید آمبرلیت از این مجموعه بسیار به صرفه می باشد.

موارد ایمنی بعد از خرید آمبرلیت

خرید آمبرلیت | بازرگانی رامش نژاد
خرید آمبرلیت | بازرگانی رامش نژاد

استفاده از ماده شیمیایی آمبرلیت (Amberlite) باید با کنترل ایمنی صورت گیرد، زیرا همچنین ممکن است در صورت استفاده نادرست به افراد و محیط زیست آسیب برساند. خرید آمبرلیت به علت مصرف بالای آن در صنایع بسیار معقول می باشد. در اینجا برخی از موارد ایمنی در استفاده درست، نگهداری و دفع از ماده آمبرلیت بیان شده است:

 1. دفع و نگهداری: در صورتیکه به درستی دفع نشوند، طی مدت طولانی شرایط نگهداری، این ماده ممکن است به عنوان یک ماده آلوده کننده خطرناک در محیط زیست و محصولات غذایی لو روند.
 2.  احتیاط در دفع: هنگام دفع، باید به دستور العمل ‌های تخصصی برای نگهداری و دفع زباله ‌های خطرناک اطلاع داشته باشید. شایان ذکر است، فروش آمبرلیت با بهترین قیمت و کیفیت در این مجموعه انجام می شود.
 3.  دستکش: هنگام استفاده از این ماده باید دستکش مناسب برای جلوگیری از تماس مستقیم با پوست قرار داده شود، زیرا ممکن است به عنوان ماده آلرژی زا عمل کند.
 4. قرصها کاملا خشک باشند: این ماده بهتر است در یک محیط خشک نگه داری شود. قرصها باید خشک و تمیز باشند و باید در یک محیط خشک و خنک نگهداری شوند.
 5.  استفاده در جای خوب تهویه شده: هنگام مصرف این ماده باید در جایی با مهوشی خوب و تهویه شده استفاده شود.
 6. عدم تماس با چشم: باید تماس با چشم، پوست، مخاط نازوفارینگ و مخاط داخلی هارا جلوگیری کرد. در صورت تماس، باید چشم‌ ها را با آب بشویید. فروش آمبرلیت در این مجموعه با بهترین قیمت انجام می پذیرد.
 7.  استفاده از ماسک: هنگام تهویه این ماده باید ماسک مناسب و کلاه ‌های بافتی و محافظتی معادل استفاده شود.

همیشه قبل از استفاده از ماده شیمیایی آمبرلیت، اطلاعات ایمنی را دقیقاً مطالعه کرده و دستورالعمل‌های تولیدکنندگان را به دقت رعایت کنید. همچنین باید به پوشیدن کلیه محافظتی‌ها هنگام استفاده از این ماده‌ی شیمیایی‌، توجه داشته باشید.

 

اجزای تشکیل دهنده آمبرلیت چیست؟

قیمت رزین آمبرلیت | بازرگانی رامش نژاد
قیمت رزین آمبرلیت | بازرگانی رامش نژاد

آمبرلیت یک ماده شیمیایی با فرمول شیمیایی Al2SiO5(OH)4 است. این ماده شامل عناصر آلومینیوم، سیلیسیم، اکسیژن و هیدروژن است. آمبرلیت در واقع یک سیلیکات هیدراته با ساختار لایه‌ای است که از دو لایه سیلیکات و یک لایه هیدروکسیل تشکیل شده است. این ماده در طبیعت به صورت سفیدرنگ و پودری یافت می‌شود و به عنوان یک ماده معدنی شناخته می ‌شود. همچنین فروش آمبرلیت با بهترین قیمت و بهترین کیفیت بازار در این مجموعه انجام می شود.

آمبرلیت به دلیل خواص فیزیکی و شیمیایی خود، به عنوان یک ماده حفظ حالت، ضد التهابی و ضد آکنه در برخی محصولات آرایشی و پوستی استفاده می ‌شود. شایان ذکر است، قیمت رزین آمبرلیت در این مجموعه بسیار به صرفه می باشد. همچنین، به عنوان یک کاتالیست در برخی واکنش‌ های شیمیایی، مانند تولید پلی استر، پلی کربنات و پلی یورتان، و تولید رنگ ‌های مصنوعی نیز کاربرد دارد. آمبرلیت یک ماده شیمیایی با اجزای تشکیل دهنده عناصر آلومینیوم، سیلیسیم، اکسیژن و هیدروژن است که در صنایع مختلف به کار می ‌رود. در اخر، در این مجموعه فروش آمبرلیت با بهترین کیفیت بازار انجام می شود.

 

قیمت رزین آمبرلیت

قیمت رزین آمبرلیت به عوامل بسیاری همچون حجم و نوع آن بستگی دارد. همچنین شما می توانید این ماده را با بهترین کیفیت و قیمت از این مجموعه خریداری کنید.

خرید آمبرلیت

خرید آمبرلیت به دلیل مصرف بالای آن در صنایع بسیار انجام می شود. شایان ذکر است، فروش آمبرلیت با بهترین قیمت بازار در این مجموعه انجام می شود.

جمع بندی

در این مقاله از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی فروش آمبرلیت پرداختیم. همچنی در این مقاله به چیستی، کاربرد، خواص فیزیکی و شیمیایی، موارد ایمنی و همچنین اجزای تشکیل دهنده این ماده نیز پرداختیم. شایان ذکر است شما کاربر عزیز می توانید خرید آمبرلیت خود را با شرکت بازرگانی رامش نژاد انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *