فروش عمده پرکلرواتیلن با خلوص 99.9 درصد در بشکه های 330 کیلوگرمی و 300 کیلوگرم  در بازرگانی رامش نژاد انجام میپذیرد این محصول واردات کشور فرانسه , چین و ژاپن می باشد برای خرید پرکلرواتیلن بصورت عمده یا جزئی با ما تماس بگیرید. پرکلرواتیلن یکی از ماده های اصلی صنایع به شمار می رود. همچنین از نام های دیگر پرکلرواتیلن، تتراکلرواتیلن می توان ذکر کرد. این حلال که به اختصار PERC و PCE نامیده می شود، یک کلروکربن است. این حلال شبیه مایع بی رنگی است که برای تمیز کردن پارچه های خشک استفاده می شود، بنابراین گاهی اوقات به آن “مایع تمیز کننده خشک” می گویند. این ماده یک حلال فرار، بسیار پایدار و غیر قابل اشتعال است. از آنجا که فرار است، خیلی سریع تبخیر می شود و نمی تواند در آب های سطحی یا خاک سطحی آزاد شود. پرکلرواتیلن نیز در خاک متحرک است و می تواند در زیر سطح خاک شسته شود و آب های زیرزمینی را آلوده کند. در ادامه از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی پرکلرواتیلن خواهیم پرداخت.

نام به انگلیسی :perchlorethylene
خلوص :99.9درصد
تولید کننده :چین و فرانسه , ژاپن
بسته بندی :بشکه های 330 کیلویی و 300 کیلوگرمی
قیمت :تماس بگیرید.
محل تحویل :شورآباد تهران

برای خرید پرکلرواتیلن  بصورت عمده و یا جزئی با شماره زیر تماس بگیرید.

خرید پرکلرواتیلن | بازرگانی رامش نژاد
خرید پرکلرواتیلن | بازرگانی رامش نژاد

فروش عمده پرکلرواتیلن در تهران

در این مجموعه فروش عمده پرکلرواتیلن با بهترین کیفیت و قیمت انجام می شود. از نام های دیگر این ترکیب می توان به تتراکلرواتان، Pce و Perc اشاره کرد. همانطور که گفته شد این ترکیب شیمیایی قابل اشتعال نیست اما قرار گرفتن در معرض حرارت باعث تبخیر و آزاد شدن گاز سمی فسفین می شود که می تواند خطرناک باشد. قابل ذکر است، فروش پرکلرواتیلن با بهترین کیفیت در این مجموعه انجام می شود. توانایی حل کردن اکثر روغن ها را دارد. این قدرت تمیز کنندگی بالا باعث استفاده از آن در شستشو در طی فرآیند خشکشویی و همچنین حذف چربی، روغن و موم از فلزات و سطوح دیگر شده است.

فرآیندهای تولید این محصول در طول زمان تغییرات زیادی کرده است. همچنین قیمت پر خشکشویی به عوامل بسیاری همچون نوع و حجم آن بستگی دارد. فارادی ابتدا این ماده را با تجزیه هگزا کلرواتان تولید کرد، اما با گذشت زمان، شرکت های تولید کننده این ماده روش های ارزان تر و بهتری پیدا کردند. در سال 2008، داو اعلام کرد که قادر به سنتز پرکلرواتیلن با استفاده از روش “کلر مستقیم” با بازده بسیار بالا تقریبا 100٪ است. 

پرکلرواتیلن چیست؟

خرید پرکلرواتیلن  به عنوان یک ماده شیمیایی است که با فرمول شیمیایی CCl3O4P شناخته می شود. این ماده شیمیایی در واقع یک هیدروکربن هالوژنه با سه گروه کلر و یک گروه فسفات است. پرکلرواتیلن به عنوان یک ماده شیمیایی پایدار به طور گسترده در صنایع مختلفی مانند صنعت الکل، صنعت رنگ و رزین، صنایع الکترونیک و صنایع پلاستیک استفاده می شود. قابل ذکر است، فروش عمده پرکلرواتیلن به علت مزایا و کاربردی که این ماده دارد، بسیار صورت می پذیرد. پرکلرواتیلن به دلیل داشتن خواص شیمیایی به عنوان یک حلال قوی و بازدارنده رشد بسیار موثر است. همچنین این شرکت فروشنده پرکلرواتیلن نیز می باشد. این ماده شیمیایی به عنوان یک حلال قابل اشتعال و سمی شناخته شده است و باید با احتیاط و در شرایط ایمن مناسب برای مقاصد صنعتی استفاده شود.

خرید پرکلرواتیلن  به عنوان یک ماده شیمیایی با خواص فسفر به عنوان کاتالیزور در واکنش های شیمیایی استفاده می شود. این ماده شیمیایی به عنوان یک عامل اکسید کننده در واکنش های شیمیایی نیز استفاده می شود. قابل ذکر است، فروش پرکلرواتیلن با کیفیتی بسیار مطلوب در این مجموعه انجام می شود. پرکلرواتیلن به عنوان یک ماده شیمیایی با خواص فسفر و کاتالیزور در صنایع مختلف مانند صنایع الکترونیک، صنایع رنگ و رزین و صنایع پلاستیک استفاده می شود. همچنین قیمت پر خشکشویی به عوامل متعددی بستگی دارد. با این حال، این ماده شیمیایی باید با احتیاط و تحت شرایط ایمنی مناسب استفاده شود.همچنین شما عزیزان میتوانید برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ناتامابسین و ستریمونیوم کلراید به لینک های زیر مراجعه کنید.

قیمت پرکلرواتیلن خشکشویی

قیمت پرکلرواتیلن خشکشویی| بازرگانی رامش نژاد
قیمت پرکلرواتیلن خشکشویی| بازرگانی رامش نژاد

قیمت پرکلرواتیلن خشکشویی به عوامل متعددی بستگی دارد. از این عوامل می توان به حجم و نوع آن نیز اشاره کرد. همچنین فروش عمده پرکلرواتیلن با بهترین قیمت و کیفیت در این مجموعه انجام می شود. در ابتدا از این ماده آلی در صنایع برای تمیز کردن الیاف و پارچه استفاده می شد. همچنین این مجموعه فروشنده پرکلرواتیلن نیز می باشد و با بهترین قیمت این ماده را به فروش می رساند. از طرفی از پرکلرواتیلن برای حذف گریس و گریس فلزی نیز استفاده می شد. به این ترتیب خاصیت پاک کنندگی که یکی از کاربردهای مهم این ماده است با گذشت زمان بیشتر نمایان شد.

پرکلرواتیلن یک حلال شیمیایی می باشد. این ترکیب به عنوان پاک کننده پارچه بدون آسیب رساندن به پارچه و الیاف آن استفاده می شود. همچنین شما می توانید برای دریافت قیمت پر خشکشویی با مشاوران این مجموعه ارتباط حاصل کنید. تتراکلراتیلن به عنوان پاک کننده و چربی گیر در صنایع تولید و فرآوری فلزات و قطعات فلزی استفاده می شود. همچنین فروش پرکلرواتیلن در این مجموعه نیز انجام می شود. فرآیند استخراج چربی در آزمایشگاه ها، حذف رنگدانه ها، حل کردن لاستیک و… نمونه هایی از کاربرد های پرکلرواتیلن در صنایع مختلف است.قیمت پرکلرواتیلن خشکشویی در این شرکت بصورت رقابتی و با بهترین کیفیت عرضه میشود . برای اطلاع از قیمت پرکلرواتیلن خشکشویی با ما تماس بگیرید.

خواص فیزیکی و شیمیایی پرکلرواتیلن چیست؟

پرکلرواتیلن یک ترکیب شیمیایی است که به صورت مایع بی ‌رنگ و بی‌ بو یافت می ‌شود. همچنین فروش عمده پرکلرواتیلن در این مجموعه با به صرفه ترین قیمت انجام می شود. این ترکیب نیز با نام پرکلروایتلن شناخته می‌ شود. در ادامه خواص فیزیکی این ماده ذکر است.

  • دمای جوش: حدود ٥٣ درجه سلسیوس
  • دمای یخ‌ زدگی: حدود -٤٢ درجه سلسیوس
  • چگالی: حدود ١.٥٧ گرم بر سانتیمتر مکعب
  • فشار بخار: حدود ۴٠ میلی‌متر جیوه درجه سلسیوس

همچنین در ادامه به خواص شیمیایی پروکلرواتیلن خواهیم پرداخت. توضیح کامل این خواص به شرح زیر است.

  • پرکلرواتیلن یک ترکیب غیرقابل اشتعال است.
  •  سازگاری خوبی با بسیاری از مواد شیمیایی دارد.
  • پرکلرواتیلن به‌ خوبی با اکسید کننده‌ ها و قلیایی ها واکنش می ‌دهد.
  • به دلیل خاصیت غیر سمی، به‌ خوبی محلول ‌کننده برای روغن ‌ها، چربی‌ ها و دیگر مواد آلی است.
  •  پرکلرواتیلن به ‌خوبی بر ترکیبات آلی مانند مواد شوینده و رنگ ‌ها عمل می ‌کند.

کاربرد پرکلرواتیلن چیست؟

پرکلرواتیلن یک ترکیب شیمیایی است که در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. این یک پلیمر چند مولکولی است که از واحد های آمینوتری متیلن کلروتیک تشکیل شده است. همچنین فروش عمده پرکلرواتیلن با بهترین کیفیت در این مجموعه انجام می شود. پرکلرواتیلن به دلیل خواص شیمیایی و فیزیکی در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین به عنوان حلال در شستشوی لباس های خشک استفاده می شود. همچنین این مجموعه فروشنده پرکلرواتیلن نیز می باشد و با بهترین قیمت این ماده را به فروش می رساند.شایان ذکر است که به دلیل خاصیت حرارت دهی و خشک کنندگی، لباس ها را سریع و موثر شستشو می دهد. همچنین فروش پرکلرواتیلن با به صرفه ترین قیمت در این مجموعه انجام می شود.

پرکلرواتیلن به عنوان یک حلال در تمیز کردن قطعات الکترونیکی استفاده می شود. این ماده به دلیل خاصیت ضد الکتریک بودن قطعات الکترونیکی را تمیز می کند. همچنین به عنوان حلال در چاپ روی پارچه و سایر مواد استفاده می شود. این ماده به دلیل خاصیت حرارتی باعث چاپ سریع و موثر بر روی مواد می شود.پرکلرواتیلن به عنوان حلال در تولید بسیاری از ترکیبات شیمیایی استفاده می شود. به دلیل خواص حلال مانندی که دارد باعث تولید سریع و کارآمد ترکیبات شیمیایی می شود.قابل ذکر است، شما می توانید برای دریافت قیمت پر خشکشویی با مشاوران این مجموعه ارتباط حاصل کنید.

همچنین به عنوان حلال در رنگرزی و تمیز کردن پارچه ها استفاده می شود. به دلیل خاصیت حلال مانند، پارچه ها را رنگ و تمیز می کند. قابل ذکر است، فروش عمده پرکلرواتیلن با بهترین قیمت و کیفیت در این مجموعه انجام می شود. پرکلرواتیلن به عنوان یک حلال در تمیز کردن خشک استفاده می شود. همچنین به دلیل خاصیت حرارت دهی و خشک کنندگی، لباس ها و سایر مواد را به سرعت و به طور موثر شستشو می دهد.


موارد ایمنی یعد از خرید پرکلرواتیلن

خرید پرکلرواتیلن  در محیط‌های دارای تهویه مناسب باید مورد استفاده قرار گیرد. باید اطمینان حاصل شود که هوا تمیز و فاقد هرگونه ذرات قابل احتراق است. همچنین این مجموعه فروشنده پرکلرواتیلن با بهترین کیفیت نیز می باشد. در زمان استفاده از پرکلرواتیلن، باید از وسایل محافظتی مانند دستکش، عینک، لباس محافظ و ماسک استفاده کنید. این وسایل می‌توانند بدن شما را در برابر تماس مستقیم و تنفس بخار پرکلرواتیلن محافظت کنند. قابل ذکر است، فروش عمده پرکلرواتیلن با به بهترین کیفیت موجود در بازار در این مجموعه اصورت می پذیرد. پرکلرواتیلن می‌تواند تحریک پوستی، خشکی و آسیب به پوست را به همراه داشته باشد. در صورت تماس با پوست، باید فوراً با آب و صابون شستشو داده شود. 

بهتر است بد از خرید پرکلرواتیلن  این محصول در فضاهای باز یا خارج از محل زندگی استفاده نشود. استفاده در منازل باید فقط در محیط‌های خوب تهویه شده صورت گیرد. همچنین فروش پرکلرواتیلن با به صرفه ترین قیمت در این مجموعه انجام می شود. پرکلرواتیلن باید در جاهای خشک و خنک و بدون تماس با آتش و ذرات سوزان نگهداری شود. همچنین پس از استفاده، از دور ریختن پرکلرواتیلن در جای مناسب اطمینان حاصل کنید. در نگهداری و دور ریختن پرکلرواتیلن حتماً مقررات محلی و ملی را رعایت کنید.

جمع بندی

در این مقاله از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی فروش عمده پرکلرواتیلن پرداختیم. همچنین در این مقاله به چیستی، کاربرد، خواص فیزیکی و شیمیایی و موارد ایمنی در استفاده و قیمت پرکلرواتیلن خشکشویی پرداختیم. تتراکلرید کربن مایعی بی رنگ و غیر قابل اشتعال است که 80 تا 85 درصد از مواد شوینده لباس های مورد استفاده در ایالات متحده را تشکیل می دهد. PCE دارای بوی تند، شیرین و شبیه اتر است که در غلظت 1 ppm قابل تشخیص است. این گاز که با نام‌ های Pce و Perc نیز شناخته می‌شود، غیر قابل اشتعال است، اما در معرض نور خورشید یا دمای بالا سمی است. شایان ذکر است، شما می توانید این ماده را با بهترین کیفیت و قیمت از این مجموعه خریداری کنید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *