مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه صنعتی

فروش هیدروبرمیک اسید

قیمت هیدروبرمیک اسید | بازرگانی رامش نژاد

فروش هیدروبرمیک اسید با بهترین کیفیت وبهترین قیمت هیدروبرمیک اسید در این شرکت . برای خرید این محصول با ما تماس بگیرید. هیدروبرومیک اسید یک اسید قوی است که از حل کردن مولکول هیدروژن برومید دو اتمی (hbr) در آب تشکیل می شود. هیدروبرومیک اسید یک محلول آبی است که در دمای 124.3 درجه سانتیگراد تقطیر می شود. این ماده حاوی 47.6 درصد از جرم HBr با غلظت 8.89 مول در لیتر است. همچنین این ماده دارای pKa = 9 نیز می باشد. هیدروبرمیک اسید قوی تر از اسید کلریدریک در نظر گرفته می شود، اما نه به اندازه اسید کلریدریک قوی تر نمی باشد. این ماده یکی از قوی ترین اسید های معدنی شناخته شده است. در ادامه از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی هیدروبرمیک اسید خواهیم پرداخت.

فروش هیدروبرمیک اسید در تهران

برای خرید هیدروبرمیک اسید بصورت عمده و یا جزئی و تحویل آن در شورآباد تهران با ما تماس بگیرید.

فروش هیدروبرمیک اسید | بازرگانی رامش نژاد
فروش هیدروبرمیک اسید | بازرگانی رامش نژاد

مشخصات فروش هیدروبرمیک اسید

فروش هیدروبرمیک اسید به دلیل مزایا و کاربردی که دارد بسیار انجام می شود. همچنین شما می توانید خرید هیدروبرمیک اسید خود را با بهترین قیمت از این مجموعه انجام دهید. این ماده به عنوان پیش ساز برای تولید سایر مواد شیمیایی و به عنوان کاتالیزور در تولید مواد شیمیایی استفاده می شود. هیدروبرومیک اسید عمدتاً برای تولید برومیدهای معدنی به ویژه روی، کلسیم و برومیدهای سدیم استفاده می شود. برخی از بقیه با HBr تقسیم می شوند. همچنین فروش هیدروبرمیک اسید با بهترین کیفیت بازار در این مجموعه صورت می پذیرد. همچنین این ماده واکنش های آلکیلاسیون و استخراج سنگ معدن را کاتالیز می کند. ترکیبات آلی این ماده صنعتی مانند آلیل برومید، تترابرومبیس (فنل) و برمواستیک اسید از هیدروبرومیک اسید تهیه می شوند. HBr تقریباً به طور انحصاری در هیدروهالوژناسیون غیر مارکونیکوف آلکن ها شرکت می کند. بروموآلکان نتیجه یک عامل قلیایی است که منجر به آمین های چرب و نمک های آمونیوم چهارتایی می شود. 

خرید هیدروبرمیک اسید

خرید هیدروبرمیک اسید با بهترین قیمت بازار در این مجموعه انجام می شود. اسید هیدروبرومیک را می توان در آزمایشگاه با واکنش Br2، آب و SO2 تهیه کرد. همچنین فروش هیدروبرمیک اسید با بهترین قیمت بازار در این مجموعه انجام می شود. به طور معمول، سنتز آزمایشگاهی شامل تولید hbr بدون آب است که در نهایت در آب حل می شود. اسید هیدروبرومیک معمولاً به صورت صنعتی از واکنش برم با گوگرد یا فسفر و آب تولید می شود. همچنین می توان آن را به صورت الکترولیتی تولید کرد. همچنین می توان آن را با تیمار برومیدها با اسیدهای غیر اکسید کننده مانند اسید فسفریک یا اسید استیک تهیه کرد. روش دیگر، اسید هیدروبرومیک را می توان با واکنش اسید سولفوریک رقیق (M 5.8) و برمید پتاسیم تهیه کرد.

استفاده از اسید سولفوریک غلیظ تر یا گرم کردن محلول واکنش در دمای بالای 75 درجه سانتی گراد، Hbr را به گاز برم اکسید می کند. همچنین در این مجموعه فروش هیدروبرمیک اسید با بهترین قیمت انجام می شود. برای خالص سازی، اسید معمولاً با فیلتر کردن KHSO4 و تقطیر آب تا زمانی که محلول آزئوتروپ شود (126 درجه سانتی گراد در 760 Torr) خالص می شود. بازده حدود 85 درصد است. اسید هیدروبرومیک در غلظت ها و خلوص های مختلف در بازار موجود است.

همچنین فروش هیدروبرمیک اسید با بهترین کیفیت و قیمت در این مجموعه انجام می شود. هیدروبرومیک اسید یک مایع زرد کم رنگ با بوی تند است که با فرمول شیمیایی HBr شناخته می شود. قابل ذکر است، این موارد بسیار بر فروش هیدروبرمیک اسید تاثیر گذار می باشد. اسید هیدروبرومیک به عنوان یکی از قوی ترین اسیدهای معدنی استفاده می شود. هیدروبرومیک اسید از حل کردن گاز برومید هیدروژن در آب تولید می شود. البته این اسید قوی به روش های مختلفی تولید می شود که در ادامه به آن می پردازیم. از خواص اسید هیدروبرومیک به عنوان پیش ساز در سنتز سایر ترکیبات شیمیایی استفاده می شود.

قابل ذکر است، شما می توانید خرید هیدروبرمیک اسید خود را با بهترین کیفیت از این مجموعه انجام دهید. می توانید اسید هیدروبرومیک را بدون نسخه یا بدون نسخه بخرید. فروش این مواد در اینترنت امکان خرید فوری و مقرون به صرفه را فراهم می کند. البته باید توجه داشت که مضرات و عوارض جانبی اسید هیدروبرومیک همیشه وجود داشته است و در مصرف اسید هیدروبرومیک و سایر اسیدها باید احتیاط کرد.

هیدروبرمیک اسید چیست؟

اسید هیدروبرومیک یا HBA یک اسید ضعیف است که می تواند در محیط آبدوست حل شود. این اسیدها دارای گروه های عاملی هیدروکسیل و کربوکسیل هستند که آنها را در آب محلول می کند. اسیدهای هیدروبرومیک در بسیاری از فرآیندهای شیمیایی و بیولوژیکی استفاده می شوند. همچنین فروش هیدروبرمیک اسید با بهترین قیمت در این مجموعه صورت می پذیرد. اسید های هیدروبرومیک به عنوان یک ماده فعال در ترکیبات شیمیایی مانند سورفکتانت ها، عوامل شستشو، پاستوریزاسیون و عوامل ضد باکتری استفاده می شود. قابل ذکر است، خرید هیدروبرمیک اسید در این مجموعه با بهترین کیفیت و قیمت انجام پذیرد است. همچنین از این اسیدها به عنوان یک عامل اصلاح کننده pH در صنایع مختلف استفاده می شود.

اسیدهای هیدروبرومیک به دلیل حلالیت در آب، پایداری و قابلیت تولید در مقیاس بالا در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. شایان ذکر است، قیمت هیدروبرمیک اسید به عوامل بسیار متعددی بستگی دارد. چند مورد از این عوامل می توانند به نوع و حجم این ماده خلاصه شوند. همچنین این اسیدها به دلیل خواص شیمیایی و بیولوژیکی به عنوان ماده ای مورد استفاده در تحقیقات علمی شناخته می شوند.همچنین شما عزیزان میتوانید برای خرید اسید هیدرویدیک و خرید فیناستراید  به لینک های زیر مراجعه کنید.

 

خواص فیزیکی و شیمیایی هیدروبرمیک اسید چیست؟

هیدروبرومیک اسید یک ترکیب شیمیایی است که حاوی یک پیوند هیدروژنی (پیوند H) بین یک اتم هیدروژن و یک اتم هموتوپیک (در این مورد، برم) است. همچنین فروش هیدروبرمیک اسید بسته به عوامل زیادی، بسیار انجام می شود. به دلیل وجود پیوندهای هیدروژنی نقطه جوش بالایی دارد. اسیدهای هیدروبرومیک معمولاً در آب محلول هستند و می توانند در حلال های دیگر حل شوند. این ماده به عنوان منبع یون هیدروژن (H+) عمل می کند و به راحتی با بازها و ترکیبات قلیایی واکنش می دهد. همچنین فروش هیدروبرمیک اسید با بهترین قیمت و کیفیت در این مجموعه انجام می شود.

پیوندهای هیدروژنی موجود در اسید های هیدروبرومیک قوی بوده و تأثیر بسزایی بر خواص آنها دارد. اسیدهای هیدروبرومیک به گرما حساس هستند و ممکن است در دمای بالا تجزیه شوند. اسیدهای هیدروبرومیک با حداقل خلوص 98 درصد تولید می شوند تا از عوارض جانبی مانند تغییر رنگ و اثرات نامطلوب شیمیایی جلوگیری شود.


کاربرد هیدروبرمیک اسید چیست؟

خرید هیدروبرمیک اسید | بازرگانی رامش نژاد
خرید هیدروبرمیک اسید | بازرگانی رامش نژاد

هیدروبرومیک اسید یک اسید آلی است که در آب حل می شود و به دلیل خاصیت اسیدی می تواند در صنایع و کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار گیرد. استفاده از اسید هیدروبرومیک در صنایع مختلف از جمله صنایع نساجی، پلاستیک، رنگ، چاپ و مواد شوینده بسیار رایج است. همچنین فروش هیدروبرمیک اسید با بهترین کیفیت و قیمت در این مجموعه صورت می پذیرد. در صنعت نساجی، هیدروبرومیک اسید به عنوان یک عامل کمکی در رنگرزی و فرآوری الیاف استفاده می شود. همچنین قیمت هیدروبرمیک اسید به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. در تولید پلاستیک، هیدروبرومیک اسید به عنوان یک عامل پایداری حرارتی و مقاومت در برابر نور خورشید استفاده می شود.

هیدروبرومیک اسید همچنین به عنوان یک عامل تنظیم کننده pH در صنعت رنگرزی و کمک به تثبیت رنگ استفاده می شود. همچنین خرید هیدروبرمیک اسید به دلیل کاربرد بالایی که دارد بسیار صورت می پذیرد. در صنعت چاپ به عنوان تنظیم کننده pH و کمک به تثبیت رنگ در جوهر چاپ استفاده می شود. گفتنی است در شوینده ها از این ماده به عنوان تنظیم کننده PH و کمک به تثبیت رنگ در شوینده ها استفاده می شود.

 

موارد ایمنی بعداز خرید هیدروبرمیک اسید

اسید هیدروبرومیک (HBA) یکی از مواد شیمیایی مورد استفاده در صنایع مختلف است. این ماده به عنوان یک عامل اکسید کننده و ضد باکتری شناخته می شود و در صنایع پزشکی، آرایشی و بهداشتی، نساجی و خودرو سازی کاربرد دارد. همچنین فروش هیدروبرمیک اسید با بهترین قیمت در این مجموعه انجام می شود. هنگام استفاده از HBA باید از دستکش های مناسب مقاوم در برابر مواد شیمیایی استفاده کرد تا احتمال تماس مستقیم با پوست کاهش یابد. قابل ذکر است، تمام این موارد باید در فروش هیدروبرمیک اسید رعایت شوند. Hba باید در محیط های خنک و خشک نگهداری شود تا احتمال انفجار و خطرات احتمالی کاهش یابد. هنگام استفاده از hba باید از لباس های مناسب مقاوم در برابر مواد شیمیایی استفاده شود تا احتمال تماس مستقیم با پوست کاهش یابد.

HBA نباید با مواد دیگر مخلوط شود زیرا ممکن است تولید گاز و انفجار رخ دهد. قابل ذکر است، قیمت هیدروبرمیک اسید به عوامل بسیار متعددی بستگی دارد. HBA باید دور از دسترس کودکان نگهداری شود تا از خطرات احتمالی جلوگیری شود. همچنین شما می توانید خرید هیدروبرمیک اسید  هنگام استفاده از hba باید از ماسک مناسب برای جلوگیری از تنفس در برابر بخارات آن استفاده کرد. HBA باید به مقدار مناسب و دقیق استفاده شود تا از خطرات احتمالی جلوگیری شود.

جمع بندی

در این مقاله از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی فروش هیدروبرمیک اسید پرداختیم. همچنین در این مقاله به چیستی، کاربرد و خواص فیزیکی و شیمیایی این ماده پرداختیم. شایان ذکر است، شما می توانید این ماده را با بهترین قیمت و کیفیت از این مجموعه خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *