مواد اولیه رنگ و رزین, مواد اولیه شیمیایی

خرید رنگ خوراکی مشکی

وارد کننده رنگ خوراکی مشکی | بازرگانی رامش نژاد

خرید رنگ خوراکی مشکی بصورت عمده از بازرگانی رامش نژاد , برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت رنگ خوراکی مشکی در ساعت اداری با ما تماس بگیرید. یکی از پرکاربرد ترین رنگ ها در صنایع غذایی است که برای تحریک اشتها و افزایش جذابیت بصری محصولات استفاده می شود. در حالی که بسیاری از رنگ های سیاه موجود در بازار مصنوعی هستند و حاوی مواد شیمیایی مضر هستند، رنگ سیاه خوراکی طبیعی یک راه حل ایده آل برای صنایعی است که به دنبال استفاده از مواد سالم و طبیعی می باشند. در ادامه از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی خرید رنگ خوراکی مشکی خواهیم پرداخت. 

خرید رنگ خوراکی مشکی در اصفهان

برای خرید رنگ خوراکی مشکی با بهترین کیفیت و بهترین قیمت با شماره زیر تماس بگیرید.

خرید رنگ خوراکی مشکی | بازرگانی رامش نژاد
خرید رنگ خوراکی مشکی | بازرگانی رامش نژاد

فروش رنگ خوراکی مشکی

رنگ خوراکی مشکی یکی از رنگ های طبیعی است که به دلیل خواص شیمیایی و رنگی که دارد در بسیاری از محصولات غذایی بیسکوییت، شکلات و نان به عنوان رنگ استفاده می شود. به دلیل کاربرد بالای این ماده در صنایع غذایی، فروش رنگ خوراکی مشکی به صورت روز افزون درحال افزایش است و یکی از مواد اصلی در صنایع غذایی می باشد. رنگ خوراکی مشکی به دلیل خواصی مانند پایداری در برابر شرایط مختلف محیطی، تغییر در بو و طعم محصولات و نداشتن عوارض جانبی برای سلامتی انسان بسیار محبوب است. علاوه بر این، با توجه به اینکه رنگ خوراکی مشکی یک ماده طبیعی است، می توان از آن در صنایع غذایی ارگانیک با تاکید بر استفاده از مواد غذایی سالم استفاده کرد. 

با توجه به مزایای رنگ خوراکی مشکی، استفاده از این ماده به عنوان رنگ طبیعی در صنایع غذایی به سرعت در حال گسترش است و همین عامل خرید رنگ خوراکی مشکی برای صنایع را بسیار به صرفه می کند. برای رفع نیاز مشتریان، بسیاری از تولید کنندگان محصولات غذایی از رنگ خوراکی مشکی به عنوان جایگزینی طبیعی برای رنگ های مصنوعی استفاده می کنند.

قیمت رنگ خوراکی مشکی 

رنگ خوراکی سیاه طبیعی برای رنگ کردن محصولات غذایی شما به رنگ سیاه ساخته شده است. با وجود اینکه قیمت رنگ خوراکی مشکی دارای شرایط مطلوبی می باشد، این رنگ در صنایع بی شماری استفاده می شود. این رنگ غلیظ با ترکیبات گیاهی خود حاوی مواد حساسیت زا مانند گلوتن، تخم مرغ و بادام زمینی نیست. با مخلوط کردن در این رنگ طبیعی، می توانید فوندانت، آیسینگ و سایر کالاهای سیاه را تیره کنید. رنگ های پودری و مایع به راحتی بدون تغییر طعم، بافت یا عطر محصولات نهایی شما، مخلوط می شوند. 

رنگ سیاه خوراکی یک رنگ خوراکی طبیعی است که از مواد گیاهی سوخته ساخته شده است. صنایع بسیاری با خرید رنگ خوراکی مشکی در هزینه های تمام شده محصول خود صرفه جویی می کنند. این رنگ پایداری عالی در گرما و نور دارد و با سایر رنگ های غذایی طبیعی برای ترکیب های سفارشی یا تنظیمات سایه رنگ به خوبی کار می کند. همچنین شما عزیزان میتوانید برای اطلاعات بیشتر در مورد فروش منتول و فروش پتاسیم نیترات به لینک مربوطه مراجعه کنید.

رنگ خوراکی مشکی چیست؟

قیمت رنگ خوراکی مشکی | بازرگانی رامش نژاد
قیمت رنگ خوراکی مشکی | بازرگانی رامش نژاد

رنگ خوراکی مشکی معمولاً به عنوان “E153” شناخته می ‌شود. این ماده رنگی طبیعی است که از چندین منبع طبیعی مختلف به دست می ‌آید، از جمله گیاهان و مواد معدنی. منابع طبیعی مشترک برای تولید ماده رنگ خوراکی مشکی شامل کربن سیاه، زغال‌ سنگ، چوب سیاه، گل ‌ها و گیاهانی مانند گل قرمز و بنفش، طحالب دریایی و قارچ‌ ها است. ماده رنگ خوراکی مشکی در صنایع غذایی به عنوان رنگ دهنده در محصولات مختلف استفاده می‌ شود. برخی از این محصولات شامل شکلات، بستنی، نوشیدنی‌ های کربناته، کولا، کارامل، سس ‌ها، رب ‌ها، آجیل‌ ها و بسیاری دیگر هستند. این موارد استفاده از این ماده باعث افزایش روز افزون خرید رنگ خوراکی مشکی توسط صنایع می شود.

فروش رنگ خوراکی مشکی به عنوان یک رنگ طبیعی و ایمن صورت می پذیرد. با این حال، مصرف زیاد آن ممکن است به برخی از افراد حساسیت ‌های غذایی واکنش نشان دهد. همچنین، استفاده از مقادیر زیاد آن در صنایع غذایی ممکن است تغییر در طعم و بوی محصولات داشته باشد. 

خواص فیزیکی و شیمیایی رنگ خوراکی مشکی چیست؟

رنگ خوراکی مشکی به دلیل خواص فیزیکی و شیمیایی که در صنایع غذایی دارد، بسیار استفاده می شود. همچنین خواص این ماده باعث شده است تا خرید رنگ خوراکی مشکی توسط صنایع بیش از پیش افزایش پیدا کند. در ادامه به بررسی خواص فیزیکی و شیمیایی این رنگ خوراکی خواهیم پرداخت.

 • رنگ: ماده رنگ خوراکی مشکی دارای رنگ تیره و تیرگی است که به عنوان عامل رنگ‌دهی در مواد غذایی استفاده می ‌شود.
 •  محلول‌ پذیری: ماده رنگ خوراکی مشکی به طور معمول در آب محلول می‌شود و قابلیت پذیرش و مخلوط شدن با سایر مواد موجود در غذاها را دارا است.
 • ثبات: رنگ خوراکی باید در شرایط مختلف شامل تغییرات دما، نور، اکسیژن و pH ثابت باقی بماند و از تجزیه این رنگ جلوگیری کند. همچنین یکی از عواملی که قیمت رنگ خوراکی مشکی را بسیار به صرفه می سازد، ثبات در خواص این ماده است.
 • مقاومت حرارتی: این ماده رنگ قادر است در دما های بالا (مانند پخت و پز) ثابت بماند و تغییر کمی در رنگ نشان دهد.
 • خواص نوری: ماده رنگ خوراکی مشکی باید قابلیت جذب و انتشار نور را داشته باشد تا رنگ صحیح را به غذاها بدهد. همچنین در زمان خرید رنگ خوراکی مشکی باید این ماده از نظر کیفیت جذب و انتظار نور نیز تست شود تا محصولی با کیفیت خریداری شود.
 • عدم سمیت: برای مصرف در صنایع غذایی، ماده رنگ خوراکی مشکی باید غیر سمی باشد و مخربیت نداشته باشد.
 • ماندگاری: این رنگ باید قابلیت ماندگاری در محصولات غذایی را داشته باشد و رنگی ثابت را به محصولات بدهد.

کاربرد رنگ خوراکی مشکی چیست؟

فروش رنگ خوراکی مشکی | بازرگانی رامش نژاد
فروش رنگ خوراکی مشکی | بازرگانی رامش نژاد

ماده رنگ خوراکی مشکی یک ماده شیمیایی است که برای افزودن رنگ سیاه به محصولات غذایی استفاده می ‌شود. این ماده به طور عمده از فرآیند تولید کربن سیاه بدست می ‌آید. ماده رنگ خوراکی مشکی در تولید محصولات غذایی مختلف، از جمله نان، کیک، بیسکویت، شکلات، بستنی و سوسیس و کالباس استفاده می ‌شود. این رنگ به محصولات غذایی رنگ سیاه و جذابیت بصری می ‌بخشد. استفاده از ماده رنگ خوراکی مشکی در صنعت غذایی دارای چندین کاربرد است، این کاربرد ها فروش رنگ خوراکی مشکی را بیش از پیش افزایش داده و یکی از مواد اصلی مورد استفاده این ماده در صنایع غذایی تبدیل شده اند. اولاً، آن را به عنوان رنگ دهنده افزوده می‌کنند تا به محصولات غذایی رنگ سیاه و جذابیت بصری بدهد. ثانیاً، این رنگ به عنوان یک رنگ طبیعی استفاده می‌شود تا محصولات غذایی را از رنگ سیاه مصنوعی تفکیک کند. این دو عامل باعث به صرفه شدن خرید رنگ خوراکی مشکی توسط بسیاری از صناع غذایی می شود و به اهمیت این ماده بسیار می افزاید.

همچنین، ماده رنگ خوراکی مشکی به عنوان یک عامل حفظ کننده مورد استفاده قرار می‌گیرد تا از تغییر رنگ و تغییر در کیفیت محصولات غذایی در طول زمان جلوگیری شود. به طور کلی، استفاده از ماده رنگ خوراکی مشکی در صنعت غذایی به دلایل زیر است: 

 1.  افزودن رنگ سیاه و جذابیت بصری به محصولات غذایی.
 2.  تفکیک محصولات غذایی از رنگ سیاه مصنوعی.
 3. حفظ کردن رنگ و کیفیت محصولات غذایی در طول زمان.

مزایا و معایب استفاده از رنگ خوراکی مشکی چیست؟

هر ماده و رنگ خوراکی دارای مزایا و معایبی می باشد. شایان ذکر است، این مزایا و معایب می تواند تاثیر مستقیمی بر به صرفه بودن خرید رنگ خوراکی مشکی داشته باشند. در ادامه به شرح این مزایا و معایب خواهیم پرداخت. 

 •  جذابیت بصری: استفاده از رنگ خوراکی می‌تواند به غذا ها و نوشیدنی ‌ها جذابیت و زیبایی بیشتری ببخشد.
 • ایجاد تنوع: رنگ خوراکی مشکی می ‌تواند باعث ایجاد تنوع در محصولات غذایی شود و از خستگی از رنگ ‌های تکراری جلوگیری نماید.
 • شناخت برند: استفاده از رنگ خوراکی مشکی به عنوان یک رنگ خاص و منحصر به فرد در بسته‌ بندی محصولات می‌ تواند به تشخیص سریع تر و شناخت برند کمک کند. شناخت برند باعث سود اوری بیشتر صنایع و خرید بیشتر این ماده و در انتها به صرفه شدن قیمت رنگ خوراکی مشکی می شود.
 • اثرات سلامتی: برخی رنگ‌های خوراکی ممکن است حاوی مواد شیمیایی و رنگ‌دهنده‌های ضروری نباشند و مصرف بیش از حد آنها ممکن است به برخی اثرات سلامتی منفی منجر شود.
 • حساسیت و آلرژی: برخی افراد ممکن است در برابر رنگ‌های خوراکی حساسیت و آلرژی داشته باشند و این امکان وجود دارد مصرف محصولاتی که حاوی رنگ خوراکی مشکی هستند برای آنها مشکل ‌ساز شود. پس در زمان خرید رنگ خوراکی مشکی باید به حساسیت خود یا مخاطب خود بیشتر دقت کنید.
 • رنگ کوچکی: استفاده بیش از حد از رنگ خوراکی مشکی ممکن است طعم و رنگ اصلی محصول را مختل کند و در نتیجه باعث کاهش کیفیت ظاهری محصول شود.
 

موارد ایمنی خرید رنگ خوراکی مشکی

استفاده از هر رنگ خوراکی ای باید با دستور العمل مشخصی صورت بگیرد تا از هرگونه عوارضی جلوگیری کرد. در ادامه به بررسی این موارد ایمنی خواهیم پرداخت.

 • استفاده از رنگ خوراکی مشکی باید با استانداردهای ملی و بین‌المللی مربوطه سازگاری داشته باشد.
 •  رنگ خوراکی مشکی باید از منابع طبیعی و مجاز تهیه شده باشد. استفاده از رنگ ‌های مصنوعی و شیمیایی غیرمجاز است.
 • تولید کننده در زمان فروش رنگ خوراکی مشکی باید اطلاعات کامل درباره مواد تشکیل این ماده را در برچسب محصول قید کند.
 • رنگ خوراکی مشکی باید در شرایط نگهداری و ذخیره‌ سازی محصول، پایدار باشد و تغییر رنگ ناشی از تماس با هوا، نور یا حرارت را تا حد امکان کاهش دهد. تغییر رنگ این ماده باعث نا مطلوب شدن این رنگ و در نهایت به صرفه نبودن خرید رنگ خوراکی مشکی منجر شود. پس شما کاربر عزیز باید به این عامل بسیار توجه کنید.

استفاده از رنگ خوراکی مشکی باید با حداقل اثرات جانبی همراه باشد. مصرف این رنگ نباید عوارض جانبی مانند حساسیت، تهوع یا اختلالات گوارشی را به همراه داشته باشد.

 1. استفاده از رنگ خوراکی مشکی باید با محدودیت ‌های مصرف مشخص شده توسط سازمان‌ های بهداشتی و غذایی موافقت شود.
 2. رنگ خوراکی مشکی باید در آزمایشات مختلف ایمنی و کیفیت مورد ارزیابی قرار گیرد و تایید شود.
 3. تولید کننده باید استانداردهای بهداشتی و فنی لازم را در تولید، بسته‌ بندی و عرضه رنگ خوراکی مشکی رعایت کند.
 4.  برچسب محصول باید حاوی اطلاعات کامل درباره نحوه استفاده، نگهداری و مصرف رنگ خوراکی مشکی باشد.
 5. استفاده از رنگ خوراکی مشکی باید با قوانین و مقررات مربوطه در کشور مورد استفاده همخوانی داشته باشد.

در اینجا چند ایده برای استفاده از رنگ سیاه غذایی وجود دارد:

 1. هر کیک، کلوچه، شیرینی یا خمیر مافین
 2. نان، پیتزا، پفک یا خمیر چوکس
 3. شکلات کوورتور یا شکلات معمولی
 4. مارزیپان یا آب نبات اولیه
 5. میلک شیک، اسموتی، آبمیوه
 6. خامه، کره، پنیر خامه ای، خامه ترش و غیره برای دیپ و تاپینگ
 7. سس و سس (برای هالووین)
 8. برنج، پاستا، توت گندم

 

جمع بندی

در این مقاله از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی خرید رنگ خوراکی مشکی پرداختیم. همچنین در این مقاله به چیستی، کاربرد، مزایا و معایب و خواص فیزیکی و شیمیایی این ماده پرداختیم. شایان ذکر است، شما کاربر عزیز می توانید برای دریافت قیمت رنگ خوراکی مشکی با مشاوران این مجموعه ارتباط حاصل کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *