مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه صنایع غذایی

خرید گلایسین بتائین

خرید گلایسین بتائین وارد شده از کشور چین و آلمان در بسته بندی های 25 کیلوگرمی , این محصول با 98.5 درصد و 101.5 درصد بیش از ده سال است که توسط این شرکت وارد میشود برای اطلاع از قیمت گلایسین بتائین در ساعت اداری با ما تماس بگیرید.

نام به انگلیسی : Glycine betaine
مشخصات ظاهری:پودر سفید رنگ
خلوص : 98.5% – 101.5%
گرید : غذایی , دارویی , صنعتی
بسته بندی:25 کیلویی
کشور تولید کننده : چین , آلمان
محل تحویل : شورآباد تهران
قیمت :تماس بگیرید.

شما مشتریان عزیز میتوانید برای اطلاع از قیمت گلایسین بتائین با بهترین کیفیت بصورت عمده با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

خرید گلایسین بتائین | بازرگانی رامش نژاد
خرید گلایسین بتائین | بازرگانی رامش نژاد

فروش گلایسین بتائین

برای اطلاع از قیمت گلایسین بتائین در بهترین کیفیت و بهترین قیمت با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

گلایسین بتائین چیست

بتائین یک اسید آمینه اصلاح شده متشکل از گلیسین با سه گروه متیل است که به عنوان دهنده متیل در چندین مسیر متابولیک عمل می کند و برای درمان علل ژنتیکی نادر هموسیستینوری استفاده می شود. بتائین فقط استفاده بالینی محدودی داشته است، اما با مواردی از افزایش آنزیم سرم در طول درمان یا آسیب دیدگی کبدی از نظر بالینی مرتبط نیست. بتائین یک اهداکننده گروه متیل است که در چرخه متابولیک طبیعی متیونین عمل می کند. این یک مشتق کولین طبیعی است که معمولاً از طریق رژیم غذایی مصرف می شود و نقشی در تنظیم هیدراتاسیون سلولی و حفظ عملکرد سلول دارد. هموسیستینوری یک اختلال ارثی است که منجر به تجمع هموسیستئین در پلاسما و ادرار می شود. در حال حاضر, هیچ درمانی برای اصلاح علل ژنتیکی هموسیستینوری وجود ندارد. با این حال، به منظور عادی سازی سطح هموسیستئین، بیماران می توانند با ویتامین B6 ([پیریدوکسین])، ویتامین B12 ([کوبالامین])، [فولات] و رژیم های غذایی خاص درمان شوند. بتائین سطح هموسیستئین پلاسما را در بیماران مبتلا به هموسیستینوری کاهش می دهد. اگرچه در بسیاری از محصولات غذایی وجود دارد, اما سطوح موجود در آن برای درمان این بیماری کافی نیست. FDA و EMA محصول Cystadane (محلول خوراکی بی آب بتائین) را برای درمان هموسیستینوری و EMA استفاده از Amversio (پودر خوراکی بی آب بتائین) را تایید کرده اند.

GB در چندین واکنش گیاهی برای مقابله با شرایط استرس زا شرکت می کند, از جمله تنظیم بیان ژن, غلظت و فعالیت آنزیم ها, و تاخوردگی و ارتباط مناسب پروتئین. GB ظرفیت فتوسنتزی را افزایش می دهد و از پروتئین ها و لیپیدهای غشای تیلاکوئید محافظت می کند. علاوه بر این، GB فعالیت و غلظت آنزیم های کلیدی چرخه کالوین و آنزیم های آنتی اکسیدانی را افزایش می دهد. علاوه بر این، GB بیان ایندول استیک اسید (IAA) پاسخگو به اکسین و ژن های درگیر در چرخه تقسیم سلولی را افزایش می دهد. تمام تغییرات ناشی از GB در گیاهانی که تاکنون مورد مطالعه قرار گرفته اند بر رشد, نمو و بهره وری گیاه تأثیر می گذارند. این کار یافته هایی را خلاصه می کند که نقش GB را در مقابله با استرس غیرزیستی و نقش احتمالی آن به عنوان یک ترکیب شبه هورمون گیاهی نشان می دهد.

جهش‌های Synechocystis فاقد محلول‌های سازگار بومی ساکارز یا/و گلوکوزیل گلیسرول – ∆sps، ∆ggpS، و ∆sps∆ggpS- تولید و مشخص شدند. در شرایط تنش شوری, رشد مختل شد و تجمع گلیکوژن تا حدود 50 درصد کاهش یافت در حالی که تولید املاح سازگار و مواد پلیمری خارج سلولی (کپسولی و آزاد شده) با شوری افزایش یافت. این جهش‌یافته‌ها به‌عنوان شاسی برای اجرای یک دستگاه مصنوعی بر اساس مسیر متابولیکی توصیف‌شده برای سیانوباکتری هالوفیل Aphanothece halophytica برای تولید املاح سازگار گلیسین بتائین مورد استفاده قرار گرفتند.

رونویسی ORF های متشکل از دستگاه ثابت و جدا از شبکه تنظیمی بومی Synechocystis نشان داده شد. تولید گلیسین بتائین در تمام شاسی‌های آزمایش‌شده به دست آمد و نشان داده شد که با شوری افزایش می‌یابد. معرفی دستگاه مصنوعی گلیسین بتائین به پس‌زمینه ∆ggpS رشد آن را بهبود بخشید و بقای زیر 5٪ NaCl را فعال کرد، که در غیاب دستگاه مشاهده نشد.

کاربرد گلایسین بتائین

واردات گلایسین بتائین | بازرگانی رامش نژاد
واردات گلایسین بتائین | بازرگانی رامش نژاد

در میان املاح سازگار, گلیسین بتائین کاربردهای مختلفی در زمینه های تغذیه, دارویی و آرایشی دارد. در حال حاضر, این ترکیب را می توان از گیاهان چغندرقند استخراج کرد یا از طریق سنتز شیمیایی به دست آورد و به ترتیب عملکرد کم یا ردپای کربن بالا را به همراه داشت. از این رو, در این کار ما با هدف بررسی تولید گلیسین بتائین با استفاده از سیانوباکتریوم تک سلولی Synechocystis sp. PCC 6803 به عنوان یک شاسی فوتواتوتروفیک.

خرید گلایسین بتائین در بیوشیمی

فسفونیوم بتائین ها واسطه در واکنش ویتیگ هستند. افزودن بتائین به واکنش های زنجیره ای پلیمراز, تقویت DNA را با کاهش تشکیل ساختار ثانویه در مناطق غنی از GC بهبود می بخشد. افزودن بتائین ممکن است ویژگی واکنش زنجیره ای پلیمراز را با حذف وابستگی ترکیب جفت باز ذوب DNA افزایش دهد.

برخی از تحقیقات ایزوتوپی و تغذیه ای بیان کردند که گلیسین در خوک ها,انسان ها و سایر پستانداران سنتز می شود. مطالعات بیوشیمیایی روی موش‌ها ثابت کرد که گلیسین از ترئونین (از طریق مسیر ترئونین دهیدروژناز)، کولین (از طریق تشکیل سارکوزین) و سرین (از طریق سرین هیدروکسی متیل ترانسفراز [SHMT]) سنتز می‌شود. بعداً در تحقیقات دیگر ثابت شد که سنتز گلیسین در خوک‌ها، انسان‌ها و سایر پستانداران از طریق سه مسیر ذکر شده در بالا انجام می‌شود. از مطالعات اخیر بیان شد که هیدروکسی پرولین و گلیوکسیلات سوبستراهایی برای سنتز گلیسین در انسان و پستانداران هستند.

خرید گلایسین بتائین به عنوان افزودنی مواد غذایی

در سال 2017، سازمان ایمنی غذای اروپا به این نتیجه رسید که بتائین “به عنوان یک غذای جدید که باید در سطح حداکثر مصرف 6 میلی گرم بر کیلوگرم وزن بدن در روز علاوه بر دریافت از رژیم غذایی پس زمینه استفاده شود” بی خطر است.تری متیل گلیسین, یک بتائین، به عنوان یک مکمل غذایی استفاده می شود, اگرچه شواهدی مبنی بر موثر یا بی خطر بودن دوزهای مکمل وجود ندارد. عوارض جانبی رایج مصرف بتائین خوراکی شامل حالت تهوع و ناراحتی معده است.فروش گلایسین بتائین خوراکی در بازرگانی رامش نژاد با بهترین کیفیت و بهترین قیمت امکان پذیر می باشد .برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

خرید گلایسین بتائین در پزشکی

یک داروی تجویزی (سیستادان) حاوی بتائین برای درمان خوراکی هموسیستینوری ژنتیکی به منظور کاهش سطح هموسیستئین در خون در گردش، استفاده محدودی دارد.

خرید گلایسین بتائین برای پوست 

بتائین به عنوان یک آبرسان ملایم عمل می کند که به شما کمک می کند تا رطوبت پوست را بدست آورید و حفظ کنید. مولکول های آن با هیدروژن پیوند می خورند تا بتائین توانایی خاموش کردن پوست را بدهد. این ساختار مولکولی خاص حلال بتائین را با احساس صاف ابریشمی می سازد که به پوست شما ترجمه می شود.

گلایسین و اثرات ضد پیری

بتائین در محصولات ضد پیری برای جلوگیری از چین و چروک مفید است. خواص مرطوب کنندگی آن بافت پوست را نرم می کند و به طور موثر چین و چروک ها را پر می کند تا ظاهر عمیق چین و چروک ها را کاهش دهد. Betaine در اصل یک فیلتر صورت موضعی است.

نام های دیگر گلایسین بتائین

فروش گلایسین بتائین | بازرگانی رامش نژاد
فروش گلایسین بتائین | بازرگانی رامش نژاد

بتائین به چه چیز دیگری معروف است؟

توجه داشته باشید که بتائین به نام های زیر نیز شناخته می شود:

  • بتائین
  • TMG
  • گلیسین بتائین
  • اکسی نورین
  • تری متیل گلیسین
  • بتائین را نباید با موارد زیر اشتباه گرفت:
  • گلیسین (اسید آمینه TMG بر اساس آن است)
  • ال-لیزین (یک اسید آمینه)
  • کولین (مولکولی که بتائین را در بدن تولید می کند)

عملکردهای فیزیولوژیکی گلایسین

 

گلیسین نقش بسیار حیاتی در متابولیسم و تغذیه بسیاری از پستانداران و انسان دارد. از کل محتوای اسید آمینه در بدن انسان, 11.5٪ توسط گلیسین و 20٪ از کل نیتروژن اسید آمینه در پروتئین های بدن از گلیسین است. به طور کلی برای رشد بدن انسان یا سایر پستانداران، 80٪ گلیسین کل بدن برای سنتز پروتئین استفاده می شود. در کلاژن, گلیسین در هر موقعیت سوم قرار دارد. بقایای گلیسین مارپیچ سه گانه کلاژن را گرد هم می آورد. انعطاف پذیری مکان های فعال در آنزیم ها توسط گلیسین فراهم می شود . در سیستم عصبی مرکزی, گلیسین نقش مهمی را به عنوان یک انتقال دهنده عصبی ایفا می کند, در نتیجه مصرف غذا, رفتار و هموستاز کامل بدن را کنترل می کند . گلیسین عملکرد سیستم ایمنی, تولید سوپراکسید و سنتز سیتوکین ها را با تغییر سطوح Ca2+ داخل سلولی تنظیم می کند.

ترکیب اسیدهای صفراوی در انسان و خوک توسط گلیسین تسهیل می شود. بنابراین گلیسین به طور غیرمستقیم نقش مهمی در جذب و هضم ویتامین ها و لیپیدهای محلول در چربی دارد. RNA، DNA، کراتین، سرین و هم از طریق چندین مسیر که از گلیسین استفاده می کنند، تولید می شوند. در مجموع, گلیسین در محافظت سلولی, پاسخ ایمنی, رشد، تکامل,متابولیسم و بقای انسان و بسیاری از پستانداران دیگر نقش مهمی دارد.

سنتز گلایسین از ترئونین

قیمت گلایسین بتائین | بازرگانی رامش نژاد
قیمت گلایسین بتائین | بازرگانی رامش نژاد

اخیراً توسط محققان گزارش شده است که سرین هیدروکسی متیل ترانسفراز از کبد برخی از پستانداران فعالیت کم ترئونین آلدولاز را نشان می دهد. هر دو آنزیم سرین هیدروکسی متیل ترانسفراز و ترئونین آلدولاز از نظر خواص ایمونوشیمیایی و بیوشیمیایی منحصر به فرد هستند. ترئونین دهیدروژناز آنزیم کلیدی در پستاندارانی مانند خوک، گربه و موش صحرایی برای تخریب 80 درصد ترئونین است  برخی گزارش‌های علمی بیان می‌کنند که در انسان‌های بالغ,تخریب 7-11 درصد ترئونین توسط ترئونین دهیدروژناز انجام می‌شود  در نوزادان، ترئونین به گلیسین تبدیل نمی شود. رژیم غذایی ذرت مبتنی بر کنجاله سویا و رژیم غذایی معمولی ذرت به خوک‌های پس از شیرگیری داده می‌شود تا مقدار مناسبی از هروئین تامین شود و در خوک‌هایی که با شیر تغذیه می‌شوند, لیزین از هروئین سنتز می‌شود . اگر هروئین به میزان کافی عرضه نشود، نمی‌توانیم منبع قابل توجهی از لیزین در بدن پیدا کنیم.

قیمت گلایسین بتائین

اسید آمینه گلیسین به عنوان پودر کریستالی سفید, بی بو و شیرین به غذا اضافه می شود تا تلخی آن را بپوشاند و طعم شیرین سدیم ساخارین را تقویت کند. بازرگانی رامش نژاد  وارد کننده گلایسین بتائین خوراکی و همچنین تامین کننده و عمده فروش آمینو اسید گلیسین در ایران می باشد.برای اطلاع از  قیمت گلیسین خوراکی می توانید با کارشناسان ما در ساعت اداری تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *