مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه صنعتی

اسیدی فایر برای عروس هلندی

وارد کننده اسیدی فایر | بازرگانی رامش نژاد

اسیدی فایر برای عروس هلندی یک افزودنی غذایی است که به خوراک دام و طیور و آب آشامیدنی اضافه می شود. برای خرید اسیدی فایر بصورت عمده با ما تماس بگیرید. این یک اسید آلی ضعیف است که با کاهش pH دستگاه گوارش از رشد باکتری های بیماری زا جلوگیری می کند. این ترکیبات به طور طبیعی در بدن انسان و حیوان وجود دارند و به راحتی توسط بدن متابولیزه می شوند. اسیدی فایرها معمولا به صورت پودر یا مایع در دسترس هستند. مصرف اسید فایر بسته به نوع دام یا طیور, سن و شرایط بهداشتی آنها متفاوت است. اسیدی فایر برای عروس هلندی با کاهش pH دستگاه گوارش، آنزیم ‌های گوارشی را فعال ‌تر می ‌کنند. این باعث می شود که مواد مغذی موجود در خوراک به خوبی جذب و هضم شوند. در ادامه از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی قیمت اسیدی فایر و چیستی آن خواهیم پرداخت. پس همراه ما باشید!

فروش اسیدی فایر برای عروس هلندی

برای خرید عمده اسیدی فایر برای عروس هلندی در ساعت اداری با شماره زیر تماس بگیرید.

اسیدی فایر برای عروس هلندی | بازرگانی رامش نژاد
اسیدی فایر برای عروس هلندی | بازرگانی رامش نژاد

خرید اسیدی فایر

اسیدی فایر برای عروس هلندی برای کاهش اسیدیته دستگاه گوارش و سیتوپلاسم میکروبی و در نتیجه جلوگیری از رشد میکرو فلور روده ای بیماری زا استفاده می شوند. بسیاری از صنایع با خرید اسیدی فایر می توانند از رشد قارچ در لانه طیور جلوگیری کنند. این ماده، میکرو فلور رقابتی برای مواد مغذی میزبان را کاهش می دهد و منجر به رشد و عملکرد بهتر مرغ می شود. این موضوع بسیار اهمیت دارد که طیور pH معده نسبتا پایینی داشته باشند تا فعالسازی آنزیم های برای حضم غاذا را فعال کنند. ان مشخصه باعث می شود تا طیور عوامل بیماری زا را دفع کنند. با استفاده از اسیدی فایرها باعث رشد خوراک و دستگاه گوارش و تکثیر موجودات بیماری زا می شود که بهره وری را تا حد زیادی افزایش می دهد.

فروش اسیدی فایر با استفاده در خوراک طیور از رشد باکتری ‌های بیماری ‌زا جلوگیری می‌ کنند و رقابت میکروبی برای مواد مغذی میزبان را با تأثیر بر pH کاهش می ‌دهند. رشد اکثر باکتری های حساس به pH کمتر از pH 5 به حداقل می رسد. در حالی که باکتری های اسیدی فایر برای عروس هلندی، که عمدتا چربی دوست هستند، آزادانه به غشای نیمه تراوا سلول باکتری نفوذ می کنند.  برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه نیترات پتاسیم از کجا بخریم و خرید اسید اسکوربیک به لینک مربوطه مراجعه کنید.

فروش اسیدی فایر

اسیدی فایر برای عروس هلندی که معمولاً برای کاهش اسیدیته خوراک استفاده می شوند، اجزای طبیعی خوراک چند گانه هستند و در طی متابولیسم در حیوانات مورد تولید قرار می گیرند. از آنجایی فروش اسیدی فایر به اثرات دفاعی خود در برابر کپک، باکتری و قارچ ها شناخته شده و بسیار صورت می پذیرد. همچنین به عنوان اقدامی پیشگیرانه در علوفه برای مبارزه با چنین عوامل بیماری زا در صنعت علوفه استفاده می شوند. علاوه بر اثرات سلامتی و کاهش عوامل بیماری زا، نقش آنها در هضم غذا، هضم مواد مغذی، تعمیم در فلور روده، اثرات سلامتی و بهبود عملکرد نیز در مطالعات متعدد روشن شده است.

در نتیجه، واکنش های آنزیمی انتقال سیگنال گلیکولیز و انتقال مواد مغذی میکروب ها مختل شده و انرژی در تلاش برای متعادل کردن pH در محدوده طبیعی کاهش می یابد. آنیون های اسیدی به دام افتاده نیز برای متابولیت های سلولی سمی می شوند و غشای باکتری را مختل می کنند.

 

اسیدی فایر برای عروس هلندی چیست؟

اسیدی فایر برای عروس هلندی از جمله افزودنی های خوراک دام و طیور هستند که به مقدار بسیار کم به جیره دام اضافه می شوند. هدف از افزودن این ماده کاهش PH سیتوپلاسم میکروب ها یا دستگاه گوارش در دستگاه گوارش است که منجر به کاهش مصرف آنتی بیوتیک ها و کاهش تلفات گله می شود. بنابراین استفاده از اسیدی فایرها در خوراک جوجه می تواند هم اقتصادی و هم مقرون به صرفه باشد. همچنین قیمت اسیدی فایر بسته به عواملی مختلفی همچون حجم و نوع مورد نظر بسیار متفاوت است و شما قبل از خرید اسیدی فایر باید به میزان و اندازه ای که از این ماده نیاز دارید توجه کنید و سپس اقدام به خریداری کنید. PH خوراک یا سیستم غذایی که پس از مصرف برخی اسیدی کننده ها ایجاد می شود را می توان در کنار رشد و تکثیر بیماری های بیماری زا در عامل کاهش اسهال در جوجه ها ذکر کرد. 

کاهش این امر مانند کاهش مصرف مواد مغذی با ارزش توسط میکروب ها، کاهش تولید سموم در سیستم ها و کاهش استرس بر ایمنی پرندگان یا سایر حیوانات خانگی است که با خرید اسیدی فایر و استفاده از این ماده ای مشکل حل می شود. اسیدی فایر برای عروس هلندی، غذاهایی هستند که در خوراک دام و طیور ریخته می شوند. اسیدی کننده ها pH دستگاه گوارش را کاهش داده و سیتوپلاسم میکروبی را تغذیه می کنند تا از رشد فلور میکروبی بیماری زا در روده جلوگیری کنند. اسیدی فایرها همچنین به عنوان ضد کپک عمل مورد استفاده قرار می گیرد و باعث رشد بیشتر و بهتر حیوانات می شوند.

 

خواص فیزیکی و شیمایی اسیدی فایر برای عروس هلندی

خرید اسیدی فایر | بازرگانی رامش نژاد
خرید اسیدی فایر | بازرگانی رامش نژاد

اسیدی فایر برای عروس هلندی، اسیدهای آلی ضعیفی هستند که دارای گروه کربوکسیل هستند. در واقع این گروه کربوکسیل است که هیدروژن خود را به محیط آزاد می کند و خاصیت اسیدی ضعیفی در محیط اطراف ایجاد می کند. اسید فرمیک کوتاه ترین و سبک ترین اسید فایر با اتم کربن است، در حالی که اسید بنزوئیک دارای هفت کربن در ساختار خود است.

اسیدولانت های آلی اسیدهای چرب با زنجیره کوتاه هستند که بین 1 تا 7 کربن دارند و خاصیت ضد باکتریایی دارند. از آنجایی که این اسیدهای آلی به طور طبیعی در بدن وجود دارند، به راحتی در بدن حیوانات از جمله پرندگان متابولیزه می شوند. اسیدهای آلی با زنجیره کربوکسیلیک کوتاه حاوی گروه هیدروکسیل هستند. اسیدهای آلی با زنجیره های کربوکسیلیک کوتاه که دارای پیوندهای دوگانه در ساختار خود هستند. 


کاربرد اسیدی فایر برای عروس هلندی چیست؟

همانطور که گفته شد اسیدی فایر برای عروس هلندی ترکیبی از چند اسید اولئیک است که با کاهش PH دستگاه گوارش تاثیر بسیار بالایی در هضم و جذب غذا در دستگاه گوارش طیور دارد. جوجه هایی که برای وزن و کشتار استفاده می شوند اصلاح ژنتیکی شده اند. با خرید اسیدی فایر و استفاده از این ماده، ژن های مربوط به رشد عضلات آنها نیز تقویت می شود. بنابراین نرخ رشد بسیار بالاتری نسبت به جوجه های بومی دارند. به همین دلیل است که متخصصان تغذیه دائماً در حال اختراع محلول های غذایی جدید هستند که می تواند نیازهای دستگاه گوارش مرغ را برطرف کند.

اسیدی فایر برای عروس هلندی می تواند جایگزین مناسبی برای استفاده از آنتی بیوتیک ها در طیور ها باشد. همانطور که می دانید استفاده گسترده از آنتی بیوتیک ها اهداف گوناگونی دارد. یکی از آنها افزایش سرعت رشد جوجه ها است. در این راستا می توانید آنتی بیوتیک ها را با اسیدی کننده ها جایگزین کنید. بنابراین صنایع با فروش اسیدی فایر و با کمک این ماده در دوز استاندارد و مناسب می توانند عملکرد تغذیه ای بیشتری در مرغداری خود داشته باشند. این موضوع ارتباط مستقیمی با نرخ تبدیل سالن پرورش شما دارد.

 

اسیدی فایر برای عروس هلندی چگونه کار می کند؟

فروش اسیدی فایر | بازرگانی رامش نژاد
فروش اسیدی فایر | بازرگانی رامش نژاد

به طور کلی اسیدی کننده ها با کاهش PH روده و مهار رشد باکتری های بیماری زا اثرات مفیدی بر روی جوجه ها دارند. اسیدی کننده ها همچنین به عنوان یک ماده مغذی و منبع انرژی برای سلول های روده عمل می کنند. همچنین یکی از عواملی که در قیمت اسیدی فایر تاثیر می گذارد، ضد باکتری بودن این ماده است. بنابراین به دلیل استفاده از اسیدی فایر برای عروس هلندی، رشد این باکتری های بیماری زا در PH زیر 5 به شدت کاهش می یابد، در حالی که باکتری های مقاوم به PH پایین مانند لاکتوباسیل ها در این pH به رشد و تکثیر خود ادامه می دهند.

اسیدی فایر برای عروس هلندی با زنجیره کوتاه یا نمک آنها با کاهش pH روده از تکثیر باکتری های بیماری زا مانند کلستریدیوم پرفرنجنس، اشرشیاکلی و سالمونلا پلوروم جلوگیری می کند. اسیدهای آلی با زنجیره کوتاه علاوه بر کاهش PH روده، مانع بقای باکتری های بیماری زا می شوند و همچنین مستقیماً از رشد باکتری های روده جلوگیری می کنند.

به طوری که اسیدها از غشای سلولی باکتری عبور کرده و عامل اسیدی خود را در سیتوپلاسم باکتری آزاد می کنند که باعث می شود PH سیتوپلاسم باکتری از 7 کاهش یابد و به سمت اسیدیته بیفتد که باعث متابولیسم یا تولید آنتی بیوتیک می شود. همچنین بسیاری از صنایع با خرید اسیدی فایر مانع از رشد باکتری برای طیور خود می شوند. در ادامه با استفاده از این ماده، باکتری ها مختل شده و در نتیجه باکتری های مضر از بین می روند.

جمع بندی

در این مقاله از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی اسیدی فایر برای عروس هلندی پرداختیم. همچنین در این مقاله به چیستی، کاربرد و خواص فیزیکی و شیمیایی و فروش اسیدی فایر نیز پرداختیم. در انتخاب این ماده به عنوان افزودنی خوراک مرغ باید توجه داشت که بر استفاده از اسیدی کننده ها و میزان آن تاثیر می گذارد. خرید اسیدی فایر به علت این که این ماده بسیار در صنایع پرورش طیور مورد استفاده قرار می گیرد، صورت می پذیرد. همچنین شما می توانید برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت اسیدی فایر با مشاورین این مجموعه ارتباط حاصل کنید. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *