مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه صنعتی

قیمت روز پلی وینیل استات

قیمت روز پلی وینیل استات با توجه به نوسانات بازار متغیر می باشد اما این شرکت با بهره گیری از حفظ کیفیت بهترین قیمت راقابتی را ارائه میدهد . برای اطلاع از نحوه خرید پلی وینیل استات در ساعت اداری با ما تماس بگیرید .

قیمت روز پلی وینیل استات در تهران

نام به انگلیسی : Polyvinyl acetate
cas No: 9003-20-7
شکل ظاهری :پودری یا گرانول سفید
خلوص : 99 درصد
تولید کننده : چین
گرید : صنعتی A-B-C
قیمت : تماس بگیرید.
محل تحویل : شورآباد تهران

شما مشتریان عزیز میتوانید برای اطلاع از قیمت روز پلی وینیل استات با بهترین کیفیت بصورت عمده با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

قیمت روز پلی وینیل استات | بازرگانی رامش نژاد
فروش پلی وینیل استات | بازرگانی رامش نژاد

خرید پلی وینیل پلی وینل استات

خرید پلی وینیل پلی وینل استات (PVA، PVAc، پلی اتیلن اتانوات)، که معمولاً به عنوان چسب چوب، چسب سفید، چسب نجار یا چسب المر در ایران شناخته می شود، در صنایع بسیار صورت می پذیرد. این ماده یک چسب به طور گسترده در دسترس است که برای مواد متخلخل استفاده می شود. قیمت روز پلی وینیل استات بسته به عوامل بسیاری بررسی و اندازه گیری می شود. کاغذ و پارچه یک پلیمر لاستیک مصنوعی آلیفاتیک با فرمول (C4H6O2)n است که با فرمول عمومی به خانواده پلی وینیل استر تعلق دارد. پلی وینیل استات نوعی ترموپلاستیک است. این ماده یک رزین ترموپلاستیک سفید و غیر سمی ساخته شده از پلیمریزاسیون وینیل استات نیز شهرت دارد. پلی وینیل استات (PVAC) در سال 1912 توسط دکتر فریتز کلاته در آلمان کشف شد. این یکی از پرکاربردترین رزین های قابل پخش در آب است و به همین علت خرید پلی وینیل استات صنعتی بسیار برای صنایع به صرفه است. پلی (وینیل استات) (PVA) در سال 1912 توسط فریتز کلاته در آلمان کشف شد. این ماده یک پلیمر لاستیک مصنوعی آلیفاتیک با فرمول شیمیایی (C4H6O2)n است که از خانواده پلی وینیل استرها می باشد. به دلیل خاصیت چسبندگی به چسب چوب یا چسب المرز نیز معروف است و به عنوان چسب برای مواد متخلخل مانند چوب، کاغذ و پارچه استفاده می شود. پلی (وینیل استات) (PVA) یک پلیمر وینیل است که از پلیمریزاسیون وینیل رادیکال آزاد مونومر وینیل استات تهیه شده است. در ادامه از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی قیمت روز پلی وینیل استات خواهیم پرداخت.

امولسیون های پلی وینیل استات مبتنی بر آب اغلب به عنوان مایعاتی استفاده می شوند که با تبخیر آب به جامد تبدیل می شوند. حلال بودن این ماده بسیار بر قیمت روز پلی وینیل استات تاثیر گذار است. رزین های PVAC لایه های شفاف و سختی تولید می کنند که مقاومت خوبی در برابر آب و هوا دارند و در برابر آب، گریس، روغن و سوخت های نفتی مقاوم هستند. این مقاومت بسیار در فروش مونومر وینیل استات تاثیر مثبت گذاشته است. ویژگی های اضافی چسبندگی اولیه بالا، خط اتصال تقریبا نامرئی، نرم شدن در دمای 30 تا 45 درجه سانتیگراد، مقاومت در برابر تجزیه زیستی خوب، مقاومت خزش ضعیف تحت بار و هزینه کم است. برای اطلاعات بیشتر در مورد پتاسیم گلوکونات و قیمت گلوکولیک اسید به لینک مربوطه مراجعه کنید.

فروش پلی وینیل استات صنعتی

خرید پلی وینیل استات | بازرگانی رامش نژاد
خرید پلی وینیل استات | بازرگانی رامش نژاد

پلی (وینیل استات) یا به اختصار pva یکی از آن پلیمرهای کم مشخصات و کاربرد بالا است که باعث افزایش و به صرفه شدن فروش پلی وینیل استات صنعتی توسط صنایع می شود. مانند پلی اتیلن یا پلی استایرن، مشخص نیست در کجا یافت می شود. ماده اولیه PVA دوست دارد پنهان شود. اما اگر مایل به جستجوی آن هستید، همه جا هست. محل PVA بین دو تکه چوب است که به هم چسبیده اند. PVA برای ساخت چسب های چوب و همچنین چسب های دیگر استفاده می شود. کاغذ و منسوجات اغلب دارای پوشش های ساخته شده از PVA و سایر مواد هستند تا آنها را براق کنند. صنایع کاغذ سازی بسیاری با بهره گیری از قیمت روز پلی وینیل استات می توانند باعث با کیفیت تر شدن کاغذ های خود شوند. وینیل استات (CH2 = CH2 CH3) از اتیلن با واکنش آن با اکسیژن و اسید استیک روی کاتالیزور پالادیوم ساخته می شود.

تحت تأثیر آغازگرهای رادیکال آزاد، مونومرهای وینیل استات (مولکول های تک واحدی) را می توان به پلیمرهای شاخه دار و دراز (مولکول های بزرگ و چند واحدی) متصل کرد. مونومر را می توان در حین پراکندگی در آب پلیمریزه کرد و امولسیون سفید شیری را تشکیل داد. این مایع را می توان مستقیماً به رنگ های لاتکس تبدیل کرد که در آن PVAc یک لایه قوی، انعطاف پذیر و چسبنده را تشکیل می دهد. همچنین با خرید پلی وینیل پلی وینل استات می توان آن را به یک چسب خانگی معمولی به نام چسب سفید یا چسب المر تبدیل کرد. کاربرد این ماده در چسب ها باعث به صرفه شدن قیمت روز پلی وینیل استات می شود. هنگامی که در پوشش ها یا چسب ها استفاده می شود، PVAc اغلب تا حدی به یک پلیمر محلول در آب معروف به پلی وینیل الکل هیدرولیز می شود.

 

پلی وینیل استات چیست؟

پلی وینیل استات یک پلیمر ترموپلاستیک است که معمولا در چسب ها، رنگ ها و تعدادی از چسب های صنعتی استفاده می شود. پلیمرها اساساً مولکول های بزرگی هستند که به گونه ای به یکدیگر متصل شده اند که بسیار قوی و بادوام هستند. بیشتر پلاستیک ها و مواد مصنوعی حاوی آنها این ماده هستند و بسیاری از این صنایع از خدمات فروش مونومر وینیل استات استفاده می کنند. پلی وینیل استات که معمولاً به عنوان PVA یا PVAc نیز شناخته می شود، کاملاً انعطاف پذیر است و خاصیت اتصال قوی دارد که یکی از دلایل اصلی محبوبیت قیمت روز پلی وینیل استات در محصولاتی مانند چسب است. این ماده از وینیل استات ساخته شده و دارای فرمول شیمیایی (C4H6O2)N می باشد. این ماده معمولاً از طریق پلیمریزاسیون رادیکال آزاد وینیل استات، که یک پلیمر نیز می باشد، تولید می شود.

دانشمندان ابتدا این ترکیب را جدا می کنند، سپس آن را دستکاری می کنند تا ساختار آن کمی تغییر کند. این عمل اغلب در آب اتفاق می افتد. مولکول های مونومر وینیل استات معمولاً هنگام غوطه ور شدن در آب واکنش نشان می دهند و معمولاً امولسیون سفید شیری را تشکیل می دهند. همچنین با خرید پلی وینیل پلی وینل استات در اکثر موارد می توانید بلافاصله به عنوان یک پلیمر پلی وینیل استات با خارج کردن آن از آب و اجازه دادن به خنک شدن تا دمای اتاق جامد کنید. به همین علت قیمت روز پلی وینیل استات مناسب صنایع می باشد.

 

کاربرد پلی وینیل استات چیست؟

خرید پلی وینیل استات | بازرگانی رامش نژاد
خرید پلی وینیل استات | بازرگانی رامش نژاد

وینیل استات یک مونومر صنعتی مهم است که برای ساخت هموپلیمرها و کوپلیمرها با کاربردهای گسترده استفاده می شود. مایعی فرار و قابل اشتعال است که مانند بسیاری از استرها رایحه ای مطبوع و میوه ای دارد. این ماده معمولاً از یک اسید و الکل سنتز می شود. اما در مورد وینیل استات، الکل شروع کننده وینیل الکل خواهد بود که پایدار نیست. پلیمر (وینیل استات) 1 (PVA یا PVAc) یک پلیمر مهم است که در چسب ها، اندازه پارچه و حتی آدامس استفاده می شود و صنایع زیادی از خدمات فروش پلی وینیل استات صنعتی استفاده می کنند. در سال 1912، شیمیدان آلمانی فریتز کلات وقتی مشاهده کرد که وینیل استات به راحتی با خود واکنش نشان می دهد، PVA را کشف کرد و این ماده به همین سبب کاربرد بالایی در صنایع به دست اورد. فرمول Klatte PVA یک چگالی جامد بود. اما در طول سال ها قیمت روز پلی وینیل استات دچار تغییراتی شد و محققان روش هایی را برای تولید پلیمرها به اشکال دیگر توسعه داده اند.

یکی از رایج ترین مصارف PVA از پلیمریزاسیون امولسیونی رادیکال آزاد آبی ساخته شده است. آب، یک سورفکتانت و یک آغازگر (مثلاً پرسولفات سدیم) مخلوط شده و حرارت داده می شود. مونومر وینیل استات (که در صنعت اغلب Vam نامیده می شود) به آرامی اضافه می شود و سیستم تا زمانی که واکنش کامل شود گرم می شود. ماده PVA به طور گسترده در چسب ها استفاده می شود که به همین علت قیمت روز پلی وینیل استات بسیار مطلوب است. یکی از آشناترین چسب ها که باعث افزایش فروش مونومر وینیل استات می شود المر است. چسب های PVA در کاربردهای بسته بندی مانند جعبه ها و کیسه های حمل و نقل، ظروف مواد غذایی، پاکت نامه ها، نوارها و به عنوان چسب کاغذ، پلاستیک و فویل استفاده می شود.

 

خواص فیزیکی پلی وینیل استات چیست؟

پلی وینیل استات در درجه اول یک پلیمر رزین مصنوعی است. به دلیل ماهیت غیر قطبی آن در آب، روغن، چربی یا بنزین نامحلول است. این باعث می شود که بسیار بادوام باشد و تاثیر خوبی بر قیمت روز پلی وینیل استات می گذارد. از طرفی در الکل ها، کتون ها و استرها محلول است، بنابراین ماندگاری نامحدودی ندارد. از نظر عملی، این بدان معنی است که پلیمر هنگام خیساندن سایش یا ضعیف نمی شود، اما در زمان خرید پلی وینیل استات صنعتی احتمالاً نباید حداقل برای مدت طولانی در معرض الکل یا مواد شیمیایی مرتبط قرار گیرد. این ترکیب دارای جرم مولی 86.09 گرم بر مول است. گروه های استری در شبکه ساختاری خود با مواد قلیایی واکنش داده و منجر به تشکیل پلی وینیل الکل (PVOH، PVA یا PVAL) و اسید استیک (CH3COOH) می شوند.

این ماده یک PVAc کربوکسیله است که به طور گسترده برای فرمولاسیون در انواع SMC ها استفاده می شود. در برخی از ماشین های SMC که یک سمت b جداگانه برای حمل رنگدانه به رزین SMC اضافه می شود، می توان از گریدهای هموپلیمر M45 یا M50 برای ایجاد ویسکوزیته محلول پایدار برای سوسپانسیون پیگمنت استفاده کرد که باعث به صرفه شدن قیمت روز پلی وینیل استات می شود. در مواردی که محلول با ویسکوزیته کمتر مورد نیاز است، با خرید پلی وینیل پلی وینل استات که یک pvac کربوکسیله با وزن مولکولی کمتر است که می تواند به تنهایی یا در ترکیب با H302 استفاده شود.

جمع بندی

در این مقاله از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی قیمت روز پلی وینیل استات پرداختیم. همچنین در این مقاله به چیستی، کاربرد و خواص این ماده نیز اشاره کردیم. تولیدکنندگان و تولیدکنندگان صنعتی نیز از PVA استفاده می کنند، اما در این موارد معمولاً به صورت امولسیون مایع یافت می شود که می تواند به پوشش ها یا پوشش های ماشینی یا روان کننده ها برای عملیات مکانیکی خاص اضافه شود. همچنین کاربرد بالای این ماده باعث شده است تا فروش پلی وینیل استات صنعتی نسبت به گذشته افزایش پیدا کنه. این پلیمر معمولاً مقاومت بالایی در برابر اشعه ماوراء بنفش و اکسیداسیون دارد و آن را به انتخاب خوبی برای تعدادی از کاربردهای خارج از منزل و دمای بالا تبدیل می کند. همچنین شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره خرید پلی وینیل استات صنعتی با مشاوران این مجموعه ارتباط حاصل کنید. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *