مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه لوازم آرایشی

فروش سدیم لوریل سارکوزینات

واردکننده سدیم لوریل سارکوزینات | بازرگانی رامش نژاد

فروش سدیم لوریل سارکوزینات 30 درصد در این شرکت بصورت عمده  در بشکه های 250 کیلوگرمی با بهترین قیمت سدیم لوریل سارکوزینات , برای خرید سدیم لوریل سارکوزینات در ساعت اداری با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید . SLS مترادف های زیادی دارد مانند سدیم دودسیل سولفات (SDS),لوریل سدیم سولفات, نمک لوریل سولفات سدیم, سدیم N-دودسیل سولفات و …. فرمول ساختاری این ترکیب CH3-(CH2)11 است. -O-SO3-Na+. این ماده به عنوان یک پاک کننده خوب محبوب است و در محصولات تمیز کننده و لوازم بهداشتی مختلف گنجانده شده است. با این حال, آزمایشات آزمایشگاهی ثابت کرده است که SLS یک تحریک کننده پوست است. با برهم زدن تعادل طبیعی پوست, آسیب شدیدی به پوست طبیعی وارد می کند. بنابراین پوست نسبت به سایر مواد شیمیایی نفوذپذیر می شود. پوست های حساس به راحتی توسط SLS آسیب می بینند و استفاده طولانی مدت می تواند باعث خارش و ترک خوردگی پوست شود. علاوه بر این، اگر وارد مسیر دهان شود، سمی می شود.

خرید سدیم لوریل سارکوزینات

فروش سدیم لوریل سارکوزینات | بازرگانی رامش نژاد
فروش سدیم لوریل سارکوزینات

خرید سدیم لوریل سارکوزینات با خلوص 30 درصد برای ساخت انواع شامپوها از جمله حالت دهنده یا شامپو بچه و برخی صابون ها استفاده میشود. خرید سدیم لوریل سارکوزینات  با تضمین کیفیت و اصالت کالا به همراه آنالیز به شما مشتریان عزیز ارائه میشود.

سدیم لوریل سولفات نیز باعث تحریک چشم می شود. از آنجایی که باعث تحریک پوست می شود, افراد از استفاده از محصولات حاوی سدیم لوریل سولفات اجتناب می کنند. از این رو سدیم لورت سولفات جایگزین این ترکیب شده است. شامپوهای حاوی SLS ممکن است ریزش مو و نازک شدن مو را افزایش دهند. استفاده از خمیردندان با SLS می تواند باعث ایجاد زخم در دهان شود. با این حال, SLS سرطان‌زا نیست, اما می‌تواند با سایر مواد شیمیایی موجود در محصولات آرایشی و بهداشتی واکنش نشان دهد تا نیتروزامین‌هایی تولید کند که سرطان‌زا هستند.

سدیم لوریل سارکوزینات در شامپو 

اغلب در شامپوها,حمام ها, محصولات پاک کننده و اصلاح به عنوان عامل کف کننده, سورفکتانت و حالت دهنده مو دیده می شود. سدیم لوروئیل سارکوزینات این توانایی را دارد که ظاهر و احساس مو را با بهبود بدن,لطافت و درخشندگی, به ویژه در موهایی که از نظر شیمیایی آسیب دیده اند, بهبود بخشد. این ماده همچنین برای تمیز کردن پوست و مو با مخلوط شدن با روغن و کثیفی کار می کند و باعث می شود پوست و مو شسته شوند. به‌عنوان یک اسید چرب اصلاح‌شده، تصور می‌شود که محلول‌تر است و در مقایسه با ترکیب اسید چرب اصلی‌اش,کریستالی و اسیدیته آن افزایش یافته است. با خواص سازگاری خوب خود می تواند تحریکات ناشی از باقیمانده سورفکتانت های سنتی روی پوست را کاهش دهد.از آنجایی که زیست تخریب پذیری خوبی دارد, مطابق با الزامات حفاظت از محیط زیست است.

دلایل فروش سدیم لوریل سارکوزینات

لورویل سارکوزینات سدیم بسیار ملایم است, اما بسیار موثر است. علاوه بر این, FDA به عنوان یک افزودنی غیرمستقیم غذایی تایید شده است, و CIR زمانی که در محصولات شستشو یا در محصولات باقیمانده با غلظت های 5٪ یا کمتر استفاده می شود, تایید شده است.یکی از مشتریان اخیراً از ما پرسید که آیا سدیم لورویل سارکوزینات چیزی شبیه سدیم لوریل سولفات است یا خیر, بنابراین فکر کردیم که این موضوع را برای هر کسی که ممکن است همین نگرانی را داشته باشد، روشن کنیم.

  آنها ممکن است حروف اول یکسان (SLS) داشته باشند,اما سدیم لورویل سارکوزینات و سدیم لوریل سولفات یک چیز نیستند. سدیم لوروئیل سارکوزینات تنها شبیه به سدیم لوریل سولفات است که هر دو سورفکتانت هستند، اما به همین جا ختم می شود.یک ارزیابی ایمنی جامع منتشر شده در مجله بین المللی سم شناسی نشان داد که انتظار نمی رود سدیم لورویل سارکوزینات به طور بالقوه سمی یا مضر باشد و هیچ اثر جهش زا, تحریک کننده یا حساس کننده ای نداشته باشد.به دلیل ملایم بودن عالی سدیم لورویل سارکوزینات, می تواند تحریک آنیون-سورفکتانت سنتی مانند سدیم لوریل سولفات را کاهش دهد, بنابراین می توان آن را با خیال راحت در محصولات کودک استفاده کرد.

آزمایشات سدیم لوریل سارکوزینات

خرید سدیم لوریل سارکوزینات | بازرگانی رامش نژاد
خرید سدیم لوریل سارکوزینات | بازرگانی رامش نژاد

آزمایش تحریک مخلوط سدیم لوریل سولفات و سدیم لوروئیل سارکوزینات به روش تست زین, نتایج با مقدار زین بیان می شود.

کف‌پذیری لوروئیل سارکوزینات سدیم

سدیم لوروئیل سارکوزینات به دلیل کف‌پذیری خوب در محدوده نسبتاً وسیع‌تر PH,کاربرد وسیعی دارد. تست فوم راس مایلز,به مدت 1 دقیقه,غلظت سورفکتانت 0.25 درصد وزنی (AL) (40 درجه سانتیگراد)

سدیم لوروئیل سارکوزینات در آب سخت

 0.8٪ قابلیت کف کردن ماده فعال در زیر آب سخت مصنوعی.اکثر سورفکتانت ها در برابر آب سخت مقاومت ضعیفی دارند. نتایج نشان می دهد که سدیم لوروئیل سارکوزینات مقاومت خوبی در برابر آب سخت, پایداری کف خوب دارد و نسبت به انواع دیگر سورفکتانت ها کمتر تحت تاثیر آب سخت قرار می گیرد.

مقاومت سبوم خوب

مقاومت در برابر سبوم لوروئیل سارکوزینات سدیم

اثر سبوم بر روی پایداری کف سورفکتانت (1٪ محتوای فعال).

اکثر سورفکتانت ها مقاومت ضعیفی در برابر سبوم دارند. نتایج نشان می دهد که سدیم لوروئیل سارکوزینات نسبت به سدیم لوریل سولفات, AOS، SLES و غیره مقاومت سبوم بهتری دارد.از آنجا که سدیم لورویل سارکوزینات بدون سولفات در شامپوها به ویژه در شامپوهای ضد شوره سر استفاده می شود.

فروش سدیم لوریل سارکوزینات در فرهنگ

سدیم لوروئیل سارکوزینات به عنوان یک ماده ویژه به نام “گاردول” در Colgate “کرم دندان” فروخته می شد، همانطور که خمیر دندان در آن زمان در طول دهه 1950 تا اواسط دهه 1960 در ایالات متحده نامیده می شد. و اواسط دهه 1970 در فرانسه. استفاده کنونی آن به عنوان یک خمیر دندان پیشگیرانه در خمیر دندان جوش شیرین Arm & Hammer، محصول Church & Dwight است که در آن به عنوان یک سورفکتانت استفاده می شود.

تفاوت بین سدیم لوریل سولفات و سدیم لوریل سارکوزینات​

قیمت سدیم لوریل سارکوزینات | بازرگانی رامش نژاد
قیمت سدیم لوریل سارکوزینات

سدیم لوریل سولفات و سدیم لوروئیل سارکوزینات از مواد شیمیایی آلی صنعتی مهم هستند. تفاوت اصلی بین سدیم لوریل سولفات و سدیم لورویل سارکوزینات در این است که سدیم لوریل سولفات نسبتاً ملایم‌تر برای مو و پوست سر است، در حالی که سدیم لورویل سارکوزینات برای مو و پوست سر ملایم‌تر است. بنابراین، سدیم لورویل سارکوزینات برای محصولات کودک استفاده می شود در حالی که سدیم لوریل سولفات نیست.

نشان می دهد که سدیم لوریل سارکوزینات برای DNA سلول های پستانداران مضر است (این سمیت جهش زایی نامیده می شود). از آنجایی که تمایل به تجمع در بافت چربی انسان دارد, غلظت آن و در نتیجه سمیت آن در دراز مدت افزایش می یابد.

سدیم لوروئیل سارکوزینات نیز تجمع زیستی دارد. به نظر نمی رسد که جهش زا باشد به عنوان پسرعمویش لوریل سارکوزینات. با این حال سمیت بالایی برای سلول ها نشان می دهد (سمیت سلولی)، زیرا به سلول ها آسیب می رساند و آنها را غیرفعال می کند. همچنین نفوذپذیری پوست را افزایش می‌دهد,بنابراین توصیه می‌شود از آن همراه با برخی از مواد استفاده نکنید, که سمیت آنها با قابلیت محافظت از پوست کاهش می‌یابد: به عنوان مثال, برخی از رنگ‌ها کمتر از آنچه می‌توانند سمی باشند,زیرا پوست ما از ما در برابر آنها محافظت می‌کند. اما اگر مواد دیگر باعث نفوذپذیری پوست شوند, رنگ ها ممکن است وارد شوند و سمیت خود را بدون مرز نشان دهند. در نهایت، سدیم لوروئیل سارکوزینات سمیت حاد بسیار بالایی را نسبت به سیستم تنفسی نشان می‌دهد، بنابراین حتی با پیکتوگرام “جمجمه” برچسب گذاری شده است. بنابراین توصیه می شود که از آن نه تنها در محصولاتی که قرار است اسپری شوند، بلکه در پاک کننده های کودک که ممکن است به طور تصادفی وارد سوراخ بینی کودک شوند,مثلاً در حین حمام، استفاده نشود.

قیمت سدیم لوریل سارکوزینات

قیمت سدیم لوریل سارکوزینات در بازرگانی رامش نژاد در پایین تر قیمت بازار با بهترین کیفیت و تضمین اصالت کالا ارائه میشود برای خرید و مشاوره با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *