مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه صنایع غذایی

قیمت پروپیونات سدیم

وارد کننده پروپیونات سدیم در بسته بندی | بازرگانی رامش نژاد

قیمت پروپیونات سدیم با خلوص 99.8 درصد در کیسه های 25 کیلوگرمی در بهترین قیمت بازار در این شرکت عرضه میشود . برای خرید پروپیونات سدیم با ما تماس بگیرید. شکل نمکی اسید پروپیونیک است که یک اسید آلی است که در طی تجزیه شیمیایی قند تولید می شود. این ترکیبی است که به طور طبیعی در بدن زمانی که اسیدهای چرب و اسیدهای آمینه خاصی متابولیزه می شوند، تولید می شود. بر اساس مقاله ای در سال 1996 در “مجله بین المللی تحقیقات ویتامین و تغذیه”، اسید پروپیونیک توسط یک سری واکنش های آنزیمی متابولیزه می شود که به حضور ویتامین B-12 وابسته است. پروپیونات سدیم نیز به صورت شیمیایی برای مصارف صنعتی مختلف تولید می شود.

فروش پروپیونات سدیم در اصفهان

نام به انگلیسی : Sodium propionate
خلوص : 98%
بسته بندی : بسته های 25 کیلوگرمی
کشور تولید کننده : چین
گرید : غذایی
فرمول شیمایی : CH3CH2COONa
شکل ظاهری : پودر سفید
محل تحویل : شورآباد تهران
قیمت :تماس بگیرید.

شما مشتریان عزیز میتوانید برای اطلاع از قیمت پروپیونات سدیم در ساعت اداری با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

قیمت پروپیونات سدیم بصورت عمده | بازرگانی رامش نژاد
قیمت پروپیونات سدیم

فروش پروپیونات سدیم در صنایع غذایی

سدیم پروپیونات E281 را می توان به عنوان بافر، مواد مخمر و نگهدارنده در مواد غذایی مانند محصولات نانوایی، نان، ماست، سوپ، ماست نوشیدنی، سبزیجات کنسرو شده استفاده کرد.

نوشیدنی

سدیم پروپیونات E281 می تواند به عنوان نگهدارنده در نوشیدنی ها استفاده شود.

داروسازی

سدیم پروپیونات E281 می تواند به عنوان واسطه در داروسازی استفاده شود.

بهداشت و مراقبت شخصی

سدیم پروپیونات E281 از فاسد شدن رشد باکتری ها در محصولات آرایشی و بهداشتی جلوگیری یا به تعویق می اندازد. سدیم پروپیونات را می توان برای کنترل pH لوازم آرایشی و محصولات مراقبت شخصی استفاده کرد.

کشاورزی / خوراک دام / طیور

سدیم پروپیونات E281 می تواند به عنوان قارچ کش در کشاورزی / خوراک دام / خوراک طیور استفاده شود.

نحوه استفاده بعد از خرید پروپیونات سدیم

پروپیونات سدیم سنتز شده شیمیایی بیشتر به عنوان نگهدارنده در صنایع غذایی استفاده می شود. از رشد کپک ها و برخی باکتری ها جلوگیری می کند و در نتیجه ماندگاری محصولات پخته شده بسته بندی شده را طولانی تر می کند. طبق قانون مقررات فدرال، پروپیونات سدیم به طور کلی زمانی که به عنوان یک افزودنی غذایی استفاده می شود، ایمن شناخته می شود. همچنین برای جلوگیری از رشد کپک در محصولات پنیر بسته بندی شده و فرآوری شده استفاده می شود. علاوه بر این، پروپیونات آمونیوم به عنوان یک افزودنی در خوراک دام برای جلوگیری از رشد بیش از حد باکتری های ناخواسته در معده دام استفاده می شود.

ساختار پروپیونات سدیم

فروش پروپیونات سدیم بصورت عمده | بازرگانی رامش نژاد
فروش پروپیونات سدیم

ساختار پروپیونات سدیم، با گروه های متیل و اتم های H حذف شده است. کد رنگ: قرمز = O، آبی = Na.

پروپیونات سدیم بی آب یک ساختار پلیمری است که دارای مراکز منشوری تریگونال Na+ است که به شش لیگاند اکسیژن ارائه شده توسط کربوکسیلات ها متصل شده اند. یک ساختار لایه‌ای مشاهده می‌شود که گروه‌های اتیل آبگریز به داخل گالری‌های لایه‌ای بیرون می‌آیند. با پروپیونات سدیم هیدراته، برخی از این پیوندهای سدیم کربوکسیلات توسط آب جابجا می شوند.

نحوه عملکرد پروپیونات سدیم

تحقیقاتی که در سال 1967 در “مجله باکتری شناسی” گزارش شد، برای اولین بار تغییراتی را در متابولیسم آسپرژیلوس گلوکوس نشان داد که از رشد آن جلوگیری می کند. این گونه کپکی است که روی غلات و محصولات پخته شده رشد می کند. بر اساس مقاله ای که در اکتبر 2007 در مجله “مجله حفاظت از غذا” منتشر شد، پروپیونات سدیم همچنین می تواند رشد باکتری لیستریا را که یک آلاینده رایج در پنیرهای بسته بندی شده و گوشت های ناهار است، کند یا از آن جلوگیری کند. استفاده از پروپیونات سدیم به عنوان یک افزودنی غذایی ایده آل است زیرا غلظت موثر آن به اندازه ای کم است که نمی توانید طعم آن را در محصولات بچشید.

عوارض مصرف پروپیونات

خرید پروپیونات سدیم بصورت عمده | بازرگانی رامش نژاد
خرید پروپیونات سدیم

طبق برگه اطلاعات ایمنی مواد برای پروپریونات سدیم، همانطور که در ScienceLab.com گزارش شده است، این ماده شیمیایی خالص در صورت استفاده می تواند پوست را تحریک کند. با این حال، از آنجایی که عموم مردم با پروپیونات سدیم به شکل خالص آن در تماس نیستند، احتمالاً خطری ایجاد نمی کند. اگر آن را با احتمال مصرف محصولاتی که دارای کپک یا آلودگی باکتریایی هستند مقایسه کنید، خطرات مصرف پروپیونات سدیم ناچیز است. اگر نگران مصرف پروپیونات سدیم هستید، نان تازه بخرید یا نان خود را بپزید.

قیمت پروپیونات اصل

قیمت پروپیونات اصل در بازرگانی رامش نژاد با بهترین قیمت بازار وارد و عرضه میشود برای خرید پروپیونات سدیم با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *